Šalyje iškritus pirmajam sniegui, jau fiksuojami eismo įvykiai, kuriuose ne tik apgadintos transporto priemonės, bet ir sužaloti žmonės.

Pasak meteorologų, šiandien, lapkričio 23-iąją, daug kur krituliai (sniegas, šlapdriba, snygis, dulksna), gali susidaryti plikledis, todėl Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad dėl pasikeitusių eismo sąlygų, visi privalo būti labai dėmesingi.

„Keliai slidūs, tad vairuotojai turėtų sumažinti važiavimo greitį, ypač artėjant prie pėsčiųjų perėjų ar sankryžų, laikytis saugaus atstumo tiek nuo priekyje važiuojančios transporto priemonės, tiek ir iš šono. Svarbu atsižvelgti į ilgesnį stabdymo kelią ir į kitus faktorius. Reikia neprarasti budrumo išvažiuojant iš šalutinio kelio, sukant į kairę, taip pat manevruojant automobilių stovėjimo aikštelėse, važiuojant atbulomis“, – įspėja kelių policija.

Pėstieji taip pat turi būti atidūs. Įžengti į važiuojamąją kelio dalį galima tik tada, kai įvertinate atstumą iki artėjančių transporto priemonių ir įsitikinate, kad eiti saugu. Einant per kelią negalima naudotis mobiliaisiais telefonais ar kitais įrenginiais, kurie blaškytų jūsų dėmesį. Tamsiuoju paros metu, esant blogam matomumui, privalu dėvėti šviesą atspindinčią liemenę arba atšvaitą, tik jis turi būti dėvimas taip, kad būtų matomas kitiems eismo dalyviams.

Kėdainių mugės“ ir Lietuvos kelių policijos tarnybos inf.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.