Daugybę metų policijos struktūroje dirbantis Alvydas Vaina nuo praėju­sios savaitės pradėjo eiti Kėdainių rajono policijos komisariato viršininko pareigas. Pareigūnas jau spėjo susipažinti su naujuoju kolektyvu bei nieko nelaukęs ėmėsi darbo sąlygų gerinimo.

„Su kai kuriais dabartiniais kolegomis esu pažįstamas nuo senesnių laikų, su likusiais taip pat jau spėjau susipažinti. Išklausiau jų lūkesčius bei problemas. O jų yra. Pirmiausiai šiek tiek trūksta aprūpinimo – kai kurie pareigūnai neturi darbinių kompiuterių, spec. priemonių. Artimiausiu metu visa tai darbuotojus pasieks. Norėtųsi atnaujinti ir automobilių parką – nors turime nemažai automobilių, dalis jų jau yra pasenę. Numatytas pagalbinių patalpų įrengimas – persirengimo kambarių, dušinių, planuose – ir virtuvėlės įrengimas. Tikiu, kad pareigūnų gerovė tikrai išaugs“, – artimiausiais planais dalinosi A. Vaina.

Nors itin nuodugniai su Kėdainių kriminogenine situacija naujasis viršininkas dar nėra susipažinęs, tačiau, anot jo, bendra situacija nėra išskirtinė, palyginus su kitais Lietuvos regionais.
„Pagal nusikalstamų veikų išaiškinamumo procentą viršijame Lietuvos vidurkį. Taigi, kolektyvas dirba gerai ir darniai. Tačiau susiduriame su kita problema – pas mus yra gana didelis darbuotojų trūkumas. Jei komisariate iš viso virš šimto etatų, tai šiuo metu dirba per 70 pareigūnų. Tad labai laukiame jaunuolių, baigusių Policijos mokyklą, Mykolo Riomerio universitetą ir kviečiame juos įsidarbinti pas mus“, – kalbėjo A. Vaina.

Naujasis Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas karjerą pradėjo būdamas eiliniu policininku Lazdijų rajono policijos komisariate. Jam taip pat teko darbuotis Prienų rajono komisariate, Kauno miesto Panemunės komisariate. Baigė Mykolo Romerio universitetą, kur įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.