Futbolo klubo „Nevėžis“ vadovai ir treneriai jau ketvirtą kartą mažiausius savo draugus pakvietė į vaikų futbolo turnyrą „Pirmasis įvartis“. 

 „Pirmojo įvarčio“ futbolininkams teko žaisti futbolą kitaip – su didžiuliu kamuoliu arba mušti įvarčius į netradiciškai sustatytus vartus.

„Pirmojo įvarčio“ futbolininkams teko žaisti futbolą kitaip – su didžiuliu kamuoliu arba mušti įvarčius į netradiciškai sustatytus vartus.

Šįkart ikimokyklinukai futbolą žaidė kitaip – vaikams aikštelės buvo paruoštos taip, kad jose vartai buvo sustatyti įstrižai arba suremti centre nugaromis.
Turnyre dalyvavusių penkių darželių vaikai labai entuziastingai leidosi į futbolo kovas.
„Mums smagu, kad suradome bendraminčių, norinčių populiarinti futbolą. Esame dėkingi „Obelėlės“, „Žilvičio“, „Pasakos“, „Aviliuko“ ir „Varpelio“ pedagogams už jų užsidegimą ir pastangas vaikus supažindinti su futbolu. Kadangi turnyras jau tapo tradiciniu, vadinasi, žengėme teisingą žingsnį, šios sporto šakos paslaptis vaikams atskleisdami kuo anksčiau. Galiu tik pasidžiaugti, kad atsiranda vis daugiau vaikų, po šio turnyro ateinančių į futbolo treniruotes“, – puikiu renginiu džiaugėsi „Nevėžio“ klubo vadovas Saulius Skibiniauskas. Jis įteikė padėkas turnyrą padėjusioms rengti pedagogėms Audronei Jonavičienei, Inai Gustienei, Daivai Kasperiūnienei ir Jolantai Kasperavičienei.
Vilainių mokyklos darželio „Obelėlė“ pedagogė Audronė Jonavičienė tik pasidžiaugė, kad futbolininkų dėka gali vaikus pakviesti į puikų renginį: „Mes nuo rugsėjo ruošėmės šiam turnyrui. Matome, kad vaikai labai neaktyvūs, daug laiko praleidžia prie stalo žaidimų, tad jiems nėra lengva tikrovėje išmokti vieno ar kito žaidimo. O futbolas dar ir komandinis, kai reikia matyti aikštę, draugus, jų pozicijas. Pažinę futbolą vaikai neslepia džiaugsmo. Jiems smagu pabėgioti, pajudėti, o jei dar pataiko į vartus, tai iš tiesų būna labai laimingi.“
Šįkart turnyre nugalėtojų nebuvo – čempionų taures, prizus ir medalius gavo visi nuostabios futbolo šventės dalyviai.

[tribulant_slideshow gallery_id=”91″]

Panašios naujienos