Pirmąją 2016-ųjų metų dieną Kėdainiai išgarsėjo visoje šalyje skaudžiomis nelaimėmis. Daugelis nepaliauja aptarinėti Saviečių kaime (Pelėdnagių sen.) įvykusios tragedijos, kai 36 metų vyras į šulinį sumetė du savo mažamečius vaikus, tačiau ne mažiau skausmo išgyvena ir Vilainių kaime įvykusios nelaimės artimieji.

Naktinį ugnies šėlsmą primena prie daugiabučio sumesti degusio buto daiktai.

Naktinį ugnies šėlsmą primena prie daugiabučio sumesti degusio buto daiktai.

Du žmonės – 56 metų moteris ir 43 metų vyras – žuvo ir apie 30 buvo evakuota vėlų penktadienio vakarą kilus gaisrui nedideliame bendrabutyje Melioratorių gatvėje Vilainiuose.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje sausio 1-ąją kelios minutės po 22 valandos buvo gautas pranešimas, kad Vilainių kaime, dviejų aukštų daugiabutyje kilo gaisras.

Į įvykio vietą nusiųstos keturios autocisternos. Atvykę gelbėtojai iš bendrabučio evakavo apie 30 žmonių. Gaisro dūmai sklido po pastatą ir kėlė pavojų žmonių gyvybei.

Ugniagesiai nustatė, kad gaisras kilo viename iš bendrabučio pirmojo aukšto butų. Iš jo ugniagesiai išnešė du žuvusius žmones.

Gaisro židinys, greičiausiai buvo palei langą esanti lova, tad neatmetama nelaimės priežastis – neatsargus rūkymas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis domėjosi, kaip po nelaimės jaučiasi bendrabučio gyventojai.

Savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis domėjosi, kaip po nelaimės jaučiasi bendrabučio gyventojai.

Tame pačiame name gyvenanti žuvusios moters sesuo sakė, kad laidotuvėmis pradės rūpintis pirmadienį. Gaisre žuvusi moteris turi užsienyje gyvenančią dukrą ir netoliese įsikūrusį sūnų. „Labai skaudi nelaimė. Sesuo su draugu visai neseniai atsikraustė į tą butą. Dar daug daiktų buvo neišpakuota. Labai sunku buvo pranešti mamai, kad ji neteko dukros. Dabar laukiame pirmadienio ir organizuosime laidotuves“, – po nelaimės sakė žuvusiosios sesuo.

Gaisro nusiaubtą bendrabutį aplankęs rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis domėjosi, ar gyventojams nieko netrūksta, gal gali kuo padėti. Gyventojai atviravo, kad išgyvena stresą ir visą laiką skiria namų vėdinimui bei aprūkusių sienų valymui.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. :)

    Nepykit bet skamba kvailokai. Domejosi kaip jauciasi gyventojai. Puikiai. Jie dziugauja is dziaugsmo. Juk savaime aisku, kad blogai. Kas cia rase ta straispni?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.