Metų pradžia Kėdainiuose neapsiėjo be alkoholio padauginusių kraštiečių konfliktų.

Sausio 1 dieną, apie 4 val. 30 min. Žemaitės gatvėje, namuose, neblaivus 44 metų vyras smurtavo prieš taip pat neblaivų savo sūnų, gimusį 2000 m. – rankomis sudavė smūgius į jo galvą. Vyrui nustatytas 1,85 prom., o nukentėjusiajam – 1,14 prom. girtumas. Nukentėjusysis dėl galvos sumušimo, suteikus medicininę pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirmąją Naujųjų metų dieną, apie 13 val. 30 min. dar vienas smurtu pasibaigęs konfliktas vyko J. Basanavičiaus gatvėje, kur savo namuose, neblaivus (2,14 prom.) vyras (g. 1985 m.) pastūmė neblaivią (1,83 prom.) sugyventinę (g. 1976 m.). Įsisiautėjęs vyras sudavė kelis smūgius į galvą motiną bandžiusiam apginti nepilnamečiui (g. 2002 m.). Nukentėjusieji dėl fizinio skausmo sukėlimo į medikus nesikreipė. Įtariamąjį pareigūnai uždarė į areštinę ir pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Nerami buvo ir priešpaskutinė 2017-ųjų metų diena. Gruodžio 30 d. apie 3 val. Pirmūnų gatvės gyventoja pastebėjo, kad į jos namo sieną buvo mesti du degantys buteliai su degiu skysčiu, kurių vienas apdegino sieną ir išlydė prie namo sienos stovėjusį plastikinį gėlių vazoną. Nuostolis – 1 025 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

„Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.