Ne pirmus metus Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir Socialinės paramos skyriai kartu su bendrojo ugdymo mokyklomis pasirūpina, kad, pasibaigus mokslo metams, būtų organizuojamas vaikų poilsis ir pratęsiamas nemokamas maitinimas jį gaunantiems jaunesniems mokiniams.

IMG_2017Rytas Tamašauskas, savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas informavo, kad 13 bendrojo ugdymo mokyklų ir jų 6 skyriai pirmąją birželio savaitę pakvietė į dienines vasaros poilsio stovyklas mokinius, kurie gauna nemokamą maitinimą.

Tai Dotnuvos, Josvainių, Kėdainių, Krakių, Labūnavos, Nociūnų, Pagirių, Pajieslio, Pelėdnagių, Šėtos, Šlapaberžės, Tiskūnų, Truskavos ir Vilainių mokyklų 378 ugdytiniai.

„Atsižvelgus į švietimo įstaigų paraiškas, rajono savivaldybės administracija iš valstybės lėšų nemokamam maitinimui paskyrė 5481 eurą“, – sakė R. Tamašauskas.

Priešmokyklinukai, pradinukai ir penktokai yra suburti bendro pobūdžio, kūrybinėse-meninėse, turistinėse-sportinėse ar sveikatos stiprinimo stovyklose. Net 9 mokyklose numatyti etnokultūrinės ar kraštotyrinės veiklos elementai, nes 2015-ieji Lietuvoje paskelbti etnografinių regionų metais.

„Turiningam vaikų poilsiui ir kryptingai veiklai daugiausia vadovauja socialinės pedagogės ir pradinių klasių mokytojos. Programose iš viso dalyvauja 82 mokytojai, 12 socialinių pedagogų ir 11 sveikatos priežiūros specialistų. Dar 17 savanorių talkina Dotnuvoje, Josvainiuose, Labūnavoje, Nociūnuose, Pelėdnagiuose, Šlapaberžėje, Tiskūnuose ir Vilainiuose“, – pridūrė R. Tamašauskas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.