Savaitės pradžia rajono ugniagesiams buvo darbinga. Vakar dieną jie sulaukė keturių pranešimų, tiesa, vienas jų nepasitvirtino.

Keliolika minučių po devintos ryto pranešta, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., daugiabučio kieme iš automobilio BMW 2 m² plote yra išbėgę kuro.

„Iš prakirsto lengvojo automobilio bako 5 m² plote buvo ištekėję dyzelino ir išvažinėta 12 m ruože. Teršalai surinkti“, – teigia Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Avarijos nebuvo?

Apie 11 val. Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Truskavos sen., Osinaukos k., kelyje Truskava–Panevėžys, ties Kėdainių ir Panevėžio riba, sunkiasvoris automobilis nuvažiavo nuo kelio. Ugniagesiai apžiūrėjo teritoriją, tačiau nieko nerado. Pranešimas nepasitvirtino.

Svilo puodo rankena

Po 13 val. ugniagesiai gelbėtojai jau skubėjo į Mindaugo g., mat buvo pranešta, kad penkiaaukščio namo trečiame aukšte esančio buto virtuvėje jaučiasi degėsių kvapas. Apie tai pranešęs žmogus tvirtino, kad liepsnos nėra, tačiau ugniagesiai į pranešimą reagavo rimtai, nes namas yra daugiabutis.

„Išsiaiškinta, kad gaminant maistą svilo plastikinė puodo rankenos dalis, kuri užgesinta pakišus po vandens srove. Patalpos išvėdintos“, – pranešė ugniagesių atstovė.

Šile užkūrė laužą

Prieš 14 val. ugniagesiai gavo informaciją, kad S. Dariaus ir S. Girėno g., Babėnų šile vyrai degina laužą. Informacija pasitvirtino. Laužą kūrenę gyventojai jį užgesino patys.

,,Kėdainių mugės“ ir PAGD prie VRM Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.