Savaitės pradžią paženklino gaisras Josvainiuose ir eismo įvykis Gelnų kaime. Ir vienu, ir kitu atveju į pagalbą skubėjo specialiosios tarnybos. Jų pagalbos prireikė ir sunegalavusiam vyrui.

Pirmadienį, pietų metą gautas pranešimas, kad Josvainių mstl., Vytauto g. dega medinė pavėsinė, nukentėjusiųjų nėra, tačiau netoli stovi namai, baimintasi, kad liepsnos nepersimestų į pastatus.

„Atvira liepsna degė medinė lauko pavėsinė (3×3 m dydžio, stogas dengtas skarda). Išdegė pavėsinėje buvęs medinis stalas ir medinės pavėsinės konstrukcijos. Įvykis tiriamas“, – praneša ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Apvirto autocisterna

Vakare, apie 18.55 val. mieste aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos. Paaiškėjo, kad ugniagesiai, medikai ir policijos pareigūnai skuba į Pelėdnagių sen., Gelnų k., kur A 8 kelio 73 kilometre įvyko eismo įvykis – nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė autocisterna.

„Apie eismo įvykį pranešė pravažiuojantis asmuo. Jis teigė, matantis apvirtusią autocisterną, galimai su dujomis, gali būti prispaustų žmonių. Pranešėjas nurodė, kad šnypščia dujos. Tad į nelaimės vietą suskubo net trys ugniagesių ekipažai, taip pat policijos ir medikų ekipažai, apie įvykį informuoti ir aplinkosaugininkai bei Kauno PGV Parengties užtikrinimo skyrius.

Įvykio vietą pasiekę ugniagesiai rado transporto priemonę griovyje. Prispaustų ar nukentėjusių žmonių nebuvo, vairuotojas buvo išlipęs iš apvirtusios transporto priemonės. Paaiškėjo, kad ją vairavo lenkas. Cisternoje „Scania“ buvo vežamas bitumas, skirtas tiesti keliams. Laimei, cisterna įvykio metu nebuvo pažeista, jokie skysčiai į aplinką nepateko. Dėl saugumo buvo atjungti automobilio akumuliatoriai, teritorija aptverta STOP juosta“, – informavo ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Vyrui sutriko sveikata

Vakare, po 19 val. Bendruoju pagalbos telefonu sulaukta sunerimusio asmens pranešimo, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g. gyvenančiam tėvui sutriko sveikata, reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus ugniagesiams, buvo atvykę policijos pareigūnai, kurie atidarė duris ir įleido medikus. Padėta nunešti ligonį į GMP automobilį.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos