„Du skirtingi merai. Du skirtingi miestai. Dvi skirtingos patirtys. Vienas tikslas – pasiekti pokyčius”, – taip kitą trečiadienį Kėdainiuose įvyksiančią diskusiją pristato jos organizatoriai.

Renginys vyks gruodžio 6 dieną (trečiadienį) 17 val. 30 min. M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus kino salėje (naujasis bibliotekos pastatas).

Buvęs Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius iš Laisvės partijos ir buvęs Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius iš Liberalų sąjūdžio susėda pasikalbėti apie savąsias patirtis mero poste – užklupusius iššūkius, pasiektas pergales, perimtą pirmtakų palikimą ir perduotus darbus įpėdiniams.

Diskusijos metu bus pristatyta Remigijaus Šimašiaus knyga „Miestas ir meras. Vilniaus pokyčių istorijos“, kurioje buvęs sostinės meras per pokalbius su įvairiais įvairių sričių pašnekovais atskleidžia savąją patirtį ir pamokas, įgytas per aštuonerius metus mero pareigose.

Diskusiją moderuos Raivydas Rakauskas.

Renginį organizuoja Laisvės partijos Kėdainių skyrius ir Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyrius. Renginys bus fotografuojamas.

Panašios naujienos