Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Krakių seniūnijoje pilsupiečių sodyboje kilo gaisras, kuriame sudegė ne tik ūkinis pastatas, bet ir jame buvę triušiai, įvairūs daiktai. Laimei, gyvenamąjį namą pavyko išsaugoti.

Pagalbos prašymas Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė apie pusę trijų nakties. Pranešta, kad  Pilsupių kaime, Pilsupių gatvėje dega tvartas, jame yra triušių, netoli – gyvenamasis namas. Į nelaimės vietą išskubėjo ne vienas ugniagesių ekipažas. Jiems atvykus, medinis 25 m ilgio ir 6 m pločio pastatas jau degė atvira liepsna.

Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš Šušvės upės už 2 km. Gesinimo darbai truko ne vieną valandą. Nepaisant dedamų pastangų, gaisras padarė nemažų nuostolių.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovės spaudai Džiugintos Vaitkevičienės pateiktais duomenimis, nudegė pastato stogas, apdegė sienos ir apie 35 m³ malkų, buvusių pastate. Liepsnose sudegė 12 triušių, garaže buvusi automobilinė priekaba, trimeris, benzininis pjūklas, įvairūs įrankiai ir kiti namų apyvokos daiktai.

Gaisro gesinime dalyvavo ir vietos ūkininkas – traktoriumi padėjo prasklaidyti apdegusias malkas.

Nuo liepsnų pavyko išsaugoti už 7 metrų nuo gaisro židinio stovintį gyvenamąjį namą.

Kodėl nakties metu ūkiniame pastate kilo gaisras, dar tiriama.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.