Išdužusio stiklo šukės pažirusios po visą autobusų laukimo stotelę – toks vaizdas atsiveria kiekvienam, atėjusiam į Liaudies gatvės maršrutinių transporto priemonių sustojimo vietą. 

Liaudies gatvės stotelėje stiklai yra daužomi labai dažnai. Nors stotelė yra gyvenamųjų namų kvartale, gyventojai neskuba pranešti apie pažeidimus.

Liaudies gatvės stotelėje stiklai yra daužomi labai dažnai. Nors stotelė yra gyvenamųjų namų kvartale, gyventojai neskuba pranešti apie pažeidimus.

Pasak laukiančiųjų, jie pažirusias šukes pastebėjo vasario 24 – osios, trečiadienio, pavakarę. „Antradienį čia tų duženų dar nebuvo. O dabar pilna visa stotelė. Braukdama tas šukes nuo suolelio ir ranką susipjausčiau. Labai nemalonu, kai pamatai tokį vaizdą. O ir žymiai šalčiau ir žvarbiau laukti autobuso pasidaro, mat dėl pučiančio vėjo labai greitai galima visiškai sušalti. Stiklas nors kiek apsaugo“, – skundėsi minėtoje stotelėje sutikta garbaus amžiaus moteris. Moteris pridūrė, kad būtent šioje vietoje stiklai yra sudaužomi labai dažnai.

Mato, bet tyli?
Anot miesto seniūnijos seniūno pavaduotojo Algirdo Krivičiaus, daužomi stotelių stiklai – sena ir beveik neišsprendžiama problema.
„Gyventojai piktinasi, kad stotelės yra apgadintos, tačiau pamatę, kai yra niokojamas mūsų visų turtas, tyli. Juk galima paskambinti pagalbos telefonu 112 arba mums į seniūniją“, – sakė seniūno pavaduotojas. Jis teigė žmones nuolat raginantis pamačius pažeidimą netylėti, o pranešti.
„Juolab kad tada už apgadintos stotelės tvarkymo darbus mokėtų ne visi kėdainiečiai, o patys niokotojai“, – teigė jis.
Vieno stiklo kaina – apie 100 eurų.

Baigs remontuoti mieste esančias stoteles
Tiesa, seniūnija neturi nei lėšų, nei galimybių sudaužytą stiklą pakeisti tuoj pat. „Nėra taip, kad iš karto lekiame keisti sudaužytų stiklų. Yra privalomos viešųjų pirkimų procedūros, turime vadovautis numatytomis taisyklėmis“, – tikino A. Krivičius.
Šiais metais numatoma baigti visų autobusų stotelių kapitalinio remonto darbus. „Praėjusiais metais atnaujinome 10 stotelių, liko dar 14 jų. Planuojame atlikti kapitalinį jų remontą. Vienos stotelės atnaujinimas kainuoja apie 700 eurų“, – sakė A. Krivičius.
Darbus planuojama pradėti jau artimiausiu metu.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.