Praėjusį saulėtą ir šiltą penktadienį Pikelių kaime įsikūrusiame priklausomybių ligų reabilitacijos centre vyko tradicinė sporto ir kultūros šventė, į kurią susirinko gausus būrys dalyvių. Jį organizavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatas kartu su socialiniais partneriais. Renginys „Socialinė partnerystė per neformalų bendravimą, kultūrą ir sportą“ vyko jau dešimtą kartą.

Į Pikelius atvyko ir Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, kuris sveikino sporto žaidynių dalyvius.

Į Pikelius atvyko ir Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, kuris sveikino sporto žaidynių dalyvius.

Pasak Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato
Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkės Danutės Mykolaitienės, užsimezgęs bendravimas trunka daugiau nei dešimt metų.

Padeda ir patarimais
„Policija surado šitą bendruomenę – mes vykdėme vieną projektą ir taip susipažinome. Džiaugiamės, kad dabar ši pažintis jau subrandinta, kad ji teikia visoms šalims visokeriopą pagalbą. Matome, kad veiklos yra prasmingos, naudingos ir laikas, praleistas drauge, nenueina veltui“, – sakė viršininkė.
Pareigūnė pasidžiaugė, kad susirinkę įvairių skirtingų organizacijų nariai, būdami skirtingi žmonės, geba rasti bendrystę, bendras veiklas.
„Tikimės, kad bendravimas nesibaigs ir tęsis toliau. Be to, mes susitinkame ne tik per šventes: jei bendruomenei reikia patarimų, pavyzdžiui, susijusių su teisiniais klausimais, susitinkame, kuo galime, padedame. Tą darome ne tik mes, bet ir kiti socialiniai partneriai“, – sakė D. Mykolaitienė.

Pikelių reabilitacijos centre nuolat besilankantis dvasininkas Rytis džiaugiasi, kad ši vieta ir renginiai sutraukia daug įvairių organizacijų atstovų.

Pikelių reabilitacijos centre nuolat besilankantis dvasininkas Rytis džiaugiasi, kad ši vieta ir renginiai sutraukia daug įvairių organizacijų atstovų.

Galvoja apie kitus metus
Pikelių reabilitacijos centre nuolat besilankantis dvasininkas Rytis džiaugėsi, kad tiek daug žmonių atvyksta į Pikelius kartu praleisti laiko.
„Mes esame labai laimingi, kad šiandien susirinko tiek daug svečių ir sudalyvavo tokioje puikioje šventėje. Pačioje pradžioje niekas negalvojo, kad viskas taip ilgai užsitęs, kad rinksis tiek daug žmonių. Mes esame dėkingi daugybei organizacijų, su kuriais užsimezgė santykiai, kurie, kai mums prisireikia, duoda naudingų patarimų. Na, o mes jau galvojame apie kitų metų renginį“, – šypsojosi dvasininkas.
Šiuo metu reabilitacijos centre gyvena 15 vyrų. Visi jie stengiasi vienas kitam padėti ir pagyti nuo juos kaustančių priklausomybių. „Jie apsisprendę naujai atrasti gyvenimo kelią. Kai kurie, praėję reabilitacijos kursą, po kurio laiko pas mus atvyksta sukūrę šeimas, atstatę buvusį ryšį su artimaisiais, su vaikais, spinduliuoja viltį ir tikėjimą. Kai kurie jaučiasi niekam nereikalingi. Tačiau aš jiems primenu – Jūs reikalingi Dievui“, – sakė dvasininkas.

Visi spartakiados dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Visi spartakiados dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Spartakiadoje netrūko sportinio azarto ir įvairių rungčių. Pikeliuose viešėjo Sveikuolių sąjungos viceprezidentas E. Valskis, kuris susirinkusiesiems skaitė paskaitą apie sveiką gyvenimo būdą.

Varžėsi daug komandų
Šįkart į spartakiadą susirinko daugiau nei 10 komandų ne tik iš Kėdainių: dalyvavo Kėdainių rajono policijos komisariato darbuotojai, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, taip pat Kauno apygardos probacijos tarnybos savivaldybių probacijos skyriaus darbuotojai. Pikeliuose buvo Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro, Kėdainių sporto centro, Kėdainių seniūnijos atstovai, Profesinio rengimo centro, globos namų „Saulutė“, Šviesiosios gimnazijos pedagogai su auklėtiniais. Taip pat varžėsi „Lifosos“ komanda, Biržų, Jonavos jaunimo dienos centrų atstovai, Pikelių reabilitacijos centro komanda, reabilitantai, kurie jau pabaigę gydymosi kursą, taip pat ir Šlienavos moterų reabilitacijos centro komanda.

Panašios naujienos