Šį savaitgalį Krakėse bus švenčiamos Petrinės ir miestelio šventė. Dvi dienas laukia daug įdomybių, skirtų įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonėms.

Šventė prasidės sportiškai. Šeštadienį nuo 12 val. miestelio laisvalaikio zonoje penkiose rungtyse varžosi jaunimas.

17 val. iš anksto užsiregistravusieji dalyvaus edukacijoje ,,Žydų kaimynystėje 150 metų”.

Skulptorius Vytautas Ulevičius šeštadienio vakarą nuo 18 val. atveria savo kieme įkurto muziejaus duris ir lauks visų norinčių apsilankyti.

19.30 val. ekskursija ,,Pasivaikščiojimas po Krakes” (nuo kultūros centro).

22 val. miestelio gyventojų ir svečių laukia staigmena.

,,Teatro Table Talk komanda, Krakių kultūros centras ir šaunus būrys Kėdainių rajono jaunimo Krakių miestelio šventės proga ruošia išskirtinį reginį poetinį judesio spektaklį „Ašaros ežero dugne“, ypatingoje vietoje Krakių Meilės saloje. Jaunystės prisiminimais ir istorijomis apipinta Meilės sala, atgimusi naujam gyvenimui, Petrinių išvakarėse nušvis netikėtomis spalvomis, ypatinga atmosfera ir istorija”, intriguoja organizatoriai.

Bus ką veikti ir sekmadienį

Nuobodžiauti neteks ir sekmadienį. Tie, kas nepatingės atsikelti anksti ryte, kviečiami išbandyti savo sėkmę žvejų varžybose ,,Nuo šešių iki mišių”. Tai tradicinės varžybos, kasmet sulaukiančios nemažo tiek vaikų, tiek suaugusiųjų susidomėjimo. Daugiausiai žuvies pagavusių žvejų laukia taurės, medaliai, vertingi prizai. Didžiausios žuvies konkurso nugalėtojo laukia piniginis prizas. Ant tvenkinio kranto virsim ir skanausim žuvienę. Varžybos tradiciškai vyks Krakių tvenkinyje.

11 val. prie Krakių kultūros centro Šakių cirko mokyklos programa ,,Cirko karuselė”.

12.30 val. Šv. Petro ir Povilo atlaidai Krakių bažnyčioje.

14.00 val. Miestelio aikštėje šventinis koncertas, kuriame pasirodys Steponas Januška ir ,,Daumantų muzikantai”. Taip pat vyks žvejų varžybų nugalėtojų ir gražiausių seniūnijos sodybų apdovanojimai. Šventinę nuotaiką palaikys puikiosios sesės Malvina ir Akvelina iš Ažytėnų kaimo.

Šventės metu veiks nemokamos pramogos vaikams ir

suaugusiems su DRAUGAMS.LT. Vyks šventinė prekyba.

Visi renginiai nemokami.

Parengta pagal organizatorių inf.