Įdomūs faktai apie kėdainiečių keliones „Bolt“ elektiniais paspirtukais sezono metu Kėdainių mieste:

  • Daugiau nei 1500 klientų pirmą kartą išbandė BOLT elektrinius paspirtukus!
  • Vidutinis kelionės atstumas – 1,2 km, o ilgiausias maršrutas, įveiktas vienos kelionės metu, siekia net 19 km. Bendrai įveikta per 104 000 kilometrų!
  • Vidutinis paspirtuko greitis kelionės metu – 12 km/h

BOLT elektriniais paspirtukais dauguma kėdainiečių kelionių prasideda miesto centre, prie PC „Maxima“ arba nuo Kėdainių autobusų stoties. Šie miesto taškai tapo pagrindinėmis maršrutų pradžios zonomis, nes miesto centras yra ne tik verslo, bet ir gyvenamasis rajonas, o didžioji dalis kelionių vyksta į darbą ir atgal.

Kelionių pabaigos taškai taip  pat daugiausiai sutampa su kelionių pradžios taškais.

Dažniausiai kelionės baigiasi centre, kur yra verslo zonos keliaujantiems į darbą ir atgal.

Miesto gyventojai trumpus atstumus yra linkę įveikti BOLT elektriniais paspirtukais, nes daugiausiai kelionių atliekama panašiose zonose.

Teigiama, jog pasiteisino 2023 m. įdiegta zona Melioratorių g., Vilainiuose, kurioje nemaža dalis klientų rinkosi baigti keliones.

„Bolt“ vis dažniau pasitelkia dirbtinį intelektą. Sistema atpažįsta netinkamai paliktus paspirtukus ir programėlės naudotojus perspėja dėl reikalavimų neatitikimų ir neleidžia užbaigti kelionės, kol paspirtukas nebus paliktas tvarkingai ir netrukdys pėstiesiems.

Taip pat sistema aptikusi, kad vienu paspirtuku važiuoja ne vienas asmuo, paspirtuko greitį automatiškai apriboja, kad klientams nebūtų patogu toliau tęsti kelionę vienu paspirtuku.

Tvarkingai perstatyti „Bolt“ elektrinius paspirtukus ir edukuoti klientus Kėdainių mieste padeda „Bolt Patrol“. Šios komandos narių pagrindinis tikslas mieste – nuolat patruliuoti ir prižiūrėti elektrinių paspirtukų tvarką.

Miesto gyventojų ir svečių saugumui įdiegtos ir išplėtotos greičio ribojimo zonos. Greičio ribojimai taikomi senamiestyje ir judriose gatvėse, ant tiltų, parkuose, o savaitgaliais ir visame mieste.

Šaltinis: Kėdainių r. savivaldybės inf. ir nuotr.

Panašios naujienos