Praėjusį penktadienį Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono pirmenybėse Kėdainių sporto centro vyrų komanda (6-3) išvykoje rezultatu 89:81 (18:24, 19:26, 32:15, 20:16) įveikė Raseinių „Raseinius”. Šeštadienį – namuose rezultatu 81:72 (18:18, 19:21, 28:21, 16:12) nurungė Akmenės r. „Patriots“ ekipą (4-4).

Kėdainių Vilainių sporto salėje šeštadienį pirmoje rungtynių pusėje komandos kovojo itin artimai – lyderis dažnai keitėsi, o skirtumas neperkopė 5 taškų. Prieš pat ilgąją pertrauką „Patriots“ sugebėjo įgyti 7 taškų persvarą (32:39), o Kėdainių SC krepšininkai sužaidė epizodą 20:4 ir išsiveržė į priekį (53:44). Akmeniškiai netrukus varžovus prisivijo, tačiau kėdainiškiams paskutinysis kėlinys buvo daug sėkmingesnis – skirtumas vėl išaugo ir siekė 15 taškų (80:65), todėl pergalę pelnė šeimininkai.

Kėdainių ekipoje daugiausiai taškų pelnė Vainius Steponavičius, kuris per 29 minutes sėkmingai realizavo 7 metimus ir pelnė 15 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Laurynas Danielius (13 taškų, 6 atk. kamuoliai, 3 rez. perdavimai), Ignas Bilinskas (10 taškų, 6 atk. kam., 4 rez. perdav.). Taip pat, puikias rungtynes sužaidė Nedas Verbliugevičius (14 taškų, 6 atk. kam.) ir Nojus Bukauskas (11 taškų, 3 perimti kam.).