Praėjusio šeštadienio vidurdienį kėdainiečiai buvo kviečiami į gražią krepšinio šventę, kuri vyko Kėdainių arenoje.

Jaunieji krepšininkai džiaugėsi sulaukę ir pačių mažiausiųjų, ir vyresnių kolegų palaikymo.

Jaunieji krepšininkai džiaugėsi sulaukę ir pačių mažiausiųjų, ir vyresnių kolegų palaikymo.

Sporto centro komanda „SC-Nevėžis“ žaidė Lietuvos regioninės krepšinio lygos atidarymo rungtynes su Kauno „Perkūno-Vytritos“ ekipa.

Prieš rungtynes sveikinimo žodį tarė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius. Dovanomis ir sveikinimo žodžiu pagerbė ir pagrindinės Kėdainių komandos „Nevėžis“ treneriai Paulius Juodis ir Tomas Gaidamavičius bei visa reprezentacinė komanda.

Kėdainių „SC-Nevėžis“ ekipa pirmosiose rungtynėse tiesiog nušlavė savo varžovus rezultatu 98:54.

Kėdainių „SC-Nevėžis“ ekipa pirmosiose rungtynėse tiesiog nušlavė savo varžovus rezultatu 98:54.

Šiemet ambicinga ir aukštus tikslus išsikėlusi Kėdainių „SC-Nevėžis“ ekipa pirmosiose rungtynėse tiesiog nušlavė savo varžovus rezultatu 98:54. Rungtynės prasidėjo labai atsargiai: nė viena komanda kokybiško ir gražaus krepšinio nedemonstravo, tačiau antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir labiau susikoncentravę šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų. Po ilgosios pertraukos svečiai iš Kauno taip ir nesugebėjo sukurti intrigos bei pasivyti savo varžovų. Rezultatyviausi „SC-Nevėžio“ komandoje žaidė A. Dautartas, pelnęs 17, G. Butkus 16 taškų. „Perkūno-Vytritos“ komandoje po 9 taškus įmetė P. Šilkaitis ir B. Steponavičius.

Kitas rungtynes jaunieji kėdainiečiai žais išvykoje spalio 28 dieną su krepšinio akademijos „Snaiperio“ ir spalio 29 dieną Kaišiadorių „Kaišiadorys“ komandomis.

Namų rungtynės lapkričio 12 d. bus žaidžiamos sporto centro salėje prieš „ASU-Tornado“ komandą. Rungtynių pradžia – 12 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.