Šventinę dieną rajono ugniagesiams gelbėtojams darbo netrūko. Teko ir su ugnimi kovoti, patraukti ant kelio nuvirtusį medį, ir padėti policininkams patekti į butą.

Pirmasis iškvietimas buvo gautas apie 17 val. Pranešta, kad Nevėžio pakrantėje dega žolė. Atvykus paaiškėjo, kad dega ne tik žolė, bet ir šakos. Ugnis buvo apėmusi apie 30 arų plotą. Per pusvalandį liepsnos nuslopintos.

Ugnis šėlo ir Surviliškio sen., Mociūnų k. Kelios minutės po 17 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo teigė iš tolo matantis, kad dega laukas. Į nurodytą vietą atvykę Dotnuvos ugniagesiai pamatė, kad didžiuliame plote dega ražienos. Pasak ugniagesių atstovės spaudai Džiugintos Vaitkevičienės, išdegė apie 2 ha sausų ražienų.

Pravažiavimą užtvėrė medis

Jau sutemus, 23.17 val. pranešta, kad Kėdainiuose, M. Daukšos g. ant kelio užvirto medis. Kliūtis netrukus buvo pašalinta. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Padėjo policininkams

Prieš pat vidurnaktį ugniagesiams gelbėtojams teko skubėti į pagalbą policijos pareigūnams.

„Iš rajono policijos komisariato buvo gautas pranešimas, kad Gegučių g. pareigūnams reikalinga pagalba patekti į trečiame aukšte esantį butą. Ugniagesiai pastatė ištraukiamąsias kopėčias. Jomis užlipę pareigūnai pateko į butą per langą“, – pranešė ugniagesių atstovė.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.