Naktį iš šeštadienio į sekmadienį rajone buvo itin neramu – Apytalaukyje ir Kėdainiuose, Šėtos gatvėje liejosi kraujas. Neapsieita be policijos ir medikų.

Pirmasis pranešimas Bendruoju pagalbos telefonu gautas šeštadienį prieš vidurnaktį.  Skambinęs asmuo pranešė, kad Apytalaukio kaime, daugiabučio namo laiptinėje 17-metis aštriu daiktu sužalojo 59-erių metų vyrą, kuris, liudininkų teigimu, nuėjo į kitą butą prašyti patildyti muziką, bet vietoj norėtos tylos gavo smūgį aštriu daiktu. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę.

Paaiškėjo, kad konflikto metu žmogų sužalojęs nepilnametis buvo neblaivus – alkoholio matuokliu jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – (1,68 prom.). Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo jaunuoliui gresia ilgi metai nelaisvės. Teismo sprendimu kalėjime jam gali tekti kalėti iki dešimties metų.

Peiliu sužalota ir moteris

Rugsėjo 25-ąją gautas pranešimas apie dar vieną kruviną konfliktą. Šįkart specialiosios tarnybos skubėjo į pagalbą moteriai, kurią Kėdainiuose, Šėtos g. bute peiliu sužalojo nepažįstamas vyriškis. Kauno apskr. VPK duomenimis, konfliktas įvyko išgertuvių metu. Ko nepasidalijo sugėrovai, neaišku. Žinoma tik, kad nukentėjusioji – 46-erių metų moteris buvo neblaivi – į alkotesterį pripūtė 1,16 prom. Suteikus medicininę pagalbą, ji išleista gydytis į namus.

Jei bus nustatytas įtariamasis ir įrodyta jo kaltė, asmeniui už nesunkų sveikatos sutrikdymą gresia laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotrauka

Panašios naujienos