Nors dauguma žmonių švenčia Kalėdas ir apie rūpesčius negalvoja, specialiosioms tarnyboms nėra kada ilsėtis. Pirmąją Kalėdų dieną Šėtos seniūnijoje kilo didžiulis gaisras – užsidegė angaras.

Kaip praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, vakar, 19.19  val. gautas pranešimas, kad Kuronių k., Kuronių g.    atvira liepsna dega metalinis angaras. Į įvykio vietą nedelsdami išskubėjo keli ugniagesių ekipažai, informacija perduota ir medikams bei policijai.

„Ugniagesiams vykstant į nurodytą vietą pamainos vadas paprašė išsiųsti papildomai dar 2 autocisternas. Atvykus angaro vidus jau degė atvira liepsna. Paaiškėjo, kad ugnis įsiplieskė karkasiniame angare – garaže. Pastatas 12×14 m dydžio, apkaltas skarda, apšiltintas akmens vata, iš abiejų pusių – pakeliami skardiniai vartai.

Išdegė pastato vidus, sudegė viduje buvęs automobilis „Toyota Yaris“ (2015 m.), kompresorius, suvirinimo aparatas, gręžimo staklės, įvairūs įrankiai ir buitiniai prietaisai. Išsaugotas už 0,5 m nuo gaisravietės esantis medinis gyvenamas namas (15×13 m dydžio, 1 aukšto, su mansarda, stogas skardinis) ir už 1 m stovėjusios 2 sunkiasvorės ir 2 kitos transporto priemonės. Gesinant gaisrą dalyvavo 6 ūkio darbininkai ir technika. Įvykis tiriamas“, – teigė ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos