Šventinėmis dienomis eismas buvo kur kas intensyvesnis nei įprastomis dienomis. Žmonės skubėjo lankyti savo artimųjų, draugų. Deja, kai kam nepavyko saugiai nukeliauti. Vien Kėdainių rajone užfiksuotos kelios eismo nelaimės, kuomet susidūrė net po kelias transporto priemones. Laimei, niekas nežuvo.

Kaip pranešaKauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, balandžio 1-osios popietę, apie pusę trijų, ugniagesiai gavo pranešimą, kad A1 automagistralės Klaipėda – Kaunas 132 kilometre susidūrė 2 lengvieji automobiliai, ant kelio daug smulkių detalių ir išbėgę tepalo.

,,Po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dangos buvo išsilieję aušinimo skysčio 5×0,5 m ruože. Kelio danga nuplauta, nušluotos duženos“, – teigia ugniagesių atstovė spaudai.

Vakare – dar viena avarija

Į tą patį greitkelį ugniagesiams gelbėtojams teko sugrįžti ir vakare. 20.49 val. pranešta, kad Pernaravos sen., Mantigailių k., po 3 automobilių susidūrimo ant važiuojamosios kelio dalies liko stiklo šukių bei tepalo. 8 kv. m plote buvo išsilieję aušinimo skysčio, pažirę duženų.

Laimei, prispaustų žmonių nebuvo, nereikėjo kažko vaduoti iš metalo gniaužtų. Ugniagesiai nušlavė kelio dangą ir specialiomis priemonėmis surinko išsiliejusius teršalus.

Buvo ir daugiau eismo įvykių

Dar viena avarija per šventes užfiksuota Dotnuvos miestelyje. Pagrindinėje miestelio gatvėje, netoli bažnyčios susidūrė priešingomis kryptimis važiavę automobiliai „Volvo” ir BMW. Buvo kliudytas ir dar vienas BMW. Į ligoninę išvežti „Volvo” automobiliu važiavusi moteris ir vaikas. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

,,Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.