Liepos 6–12 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių. Per savaitę vien Kėdainių rajone užfiksuoti 549 greičio viršijimo atvejai.

Nuo 10 iki 50 km/val.

Naudojant mobilius greičio matuoklius per praėjusią savaitę Kauno apskrityje buvo užfiksuota  3 335 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus: 1 952 vairuotojai viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val.,   1061 – nuo 20 iki 30 km/val, 253 – nuo 30 iki 40 km/val, 51 – nuo 40 iki 50 km/val. Taip pat buvo užfiksuota dar 18 vairuotojų, viršijusių greitį daugiau nei 50 km/val.

Spaudė kiek gali

Liepos 11 d. 18.19 val. kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, buvo užfiksuotas automobilis „BMW“, kuriuo vairuotojas nustatytą greitį viršijo gerokai daugiau nei leistina. Mobiliuoju greičio matuokliu užfiksuotas 171 km/val greitis, kuomet toje kelio atkarpoje leidžiama 90 km/val.

Girti ir dviratininkai

Praėjusią savaitę buvo nustatyta šešiolika neblaivių vairuotojų ir penki neblaivūs dviratininkai. Liepos 11 dieną 11.05 val. Jonavos rajone, Upninkų kaime, vyras (gim. 1964 m.) važiavo dviračiu visiškai girtas. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,70 prom.

Bandė gudrauti

Vairuotojams pradedant gudrauti, kelių policijos pareigūnai, dirbdami keliuose, transporto priemones stebės dar atidžiau.

Štai liepos 11 d. Kauno AVPK Kelių policijos valdybos pareigūnai Kauno rajone užfiksavo automobilį „Audi“, ant kurio buvo priklijuota speciali plėvelė, kuri, esant blykstei, t. y. fiksuojant greičio viršijimo atvejus, maskuoja valstybinio numerio ženklus.

Šiam automobilio vairuotojai buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Už tai vairuotojams numatyta bauda nuo 240 iki 340 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo šešių iki dvylikos mėnesių.

Geriau nerizikuoti

„Apie tokius atvejus girdėjome jau anksčiau, aktyviai sekame informaciją, stebime socialinius tinklus, kur šios plėvelės yra pardavinėjamos. Mūsų pareigūnams pavyko išaiškinti tokį vairuotoją, kuris ne tik įsigijo maskuojančią plėvelė, bet ją ir užsidėjo ant valstybinio numerio ženklo, taip, tikriausiai, siekdamas išvengti, kad nebūtų fiksuojama jo vairuojama transporto priemonė greičio matuoklių. Norime atkreipti dėmesį, kad pastebime ir išaiškiname tokias transporto priemones – tai tik laiko klausimas, kuomet tokią plėvelę naudojantis vairuotojas paklius į pareigūnų akiratį. Nepirkite ir nerizikuokite, nes gali ne tik tekti susimokėti nemažą baudą, bet ir kurį laiką neturėti teisės vairuoti“, – ragindamas kelyje elgtis atsakingai ir laikytis KET teigia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos vadas Ramūnas Kemzūra.

Vairuotojai bando gudrauti valstybinius automobilių numerius užklijuodami specialia plėvele, maskuojančia numerio ženklus.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf. ir nuotr.

Panašios naujienos