Gegužės 26-ąją visi tautiečiai buvo kviečiami prisijungti prie per Lietuvą besiritančios naujos iniciatyvos Lietuvos piknikas.

Šį sumanymą entuziastingai palaikė pagardų gamintojai – bendrovės „Daumantai LT“ kolektyvas.

Pietų pertraukos metų pagardų gamintojai suskubo į greta gamyklos esantį miesto parką, kur surengė gausiomis vaišėmis turtingą pikniką.

„Mūsų kolektyvas atviras inovacijoms ir naujoms tradicijos. Kai šalia turime tokį nuostabų parką, tai vienas malonumas užsukti į jį ir čia papietauti. Tokie renginiai vienija kolektyvą, tad būtų šaunu, jei rastume noro ir dažniau taip paiškylauti“, – sakė bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Robertas Neimontas.

Bendrovės inovacijų technologas ir pagardų kūrėjas Algis Kairys apgailestavo, kad piknikų kultūra tarp lietuvių dar nėra labai populiari: „Labai norėtųsi, kad į išvykas mes visi vyktume dažniau. Būtų smagu, jei šia idėja būtų susivilioję ir kiti kolektyvai, tada būtume padarę bendrą jungtinį pikniką. Šiaip maistas gamtoje tikrai atsiskleidžia naujais skoniais. Raginu visus mėgautis gana trumpos vasaros malonumais ir iškylauti. O dabar nepamirškime ir mūsų pagardų, kurie puikiai tinka prie iškylų patiekalų. Aš pats dažniausiai valgau žuvį, tai į piknikus vežuosi sumuštinių su žuvimi.“

Bendrovės „Daumantai LT“ viešųjų ryšių specialistė Jorūnė Liutkienė kolektyvui pasiūliusi pikniko idėją, sakė labai apsidžiaugusi, kai sulaukė vienbalsio pritarimo: „Mums yra smagu ne tik gaminti maisto produktus, bet ir gardžiai valgyti. Kadangi kolektyvas nėra mažas. Turime nemažai žmonių mėgstančių keliauti, o iš kelionių visi parsiveža įvairių patiekalų receptų, tai smagu naujienomis pasidalinti. Šiame piknike turime labai daug gardžių vaišių, tarp kurių ir mūsų partnerių – Kėdainių profesinio rengimo centro – paruošti sumuštinukai. Mūsų piknikas tikrai vykęs. Kviečiu kraštiečius net nelaukiant kitų metų tęstinumo važiuoti į gamtą ir iškylauti.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.