Vakar ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į tris iškvietimus. Sulaukta pranešimų apie galimai mirusį žmogų ir gyvenamuosiuose namuose kilusius gaisrus.

Kūrenimo sezonas dar nesibaigė, apie tai byloja ir kylantys gaisrai. Vakar užregistruoti du įvykiai, kuomet skirtingose miesto vietose kaminuose degė suodžiai.

Pirmo pranešimo sulaukta nakties metu. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs žmogus informavo, kad Paeismilgio g. dega namo kaminas. Ugniagesiai gelbėtojai nedelsdami išvyko į įvykio vietą.

,,Kamine, priblokuotame prie 23×9 m dydžio 2 aukštų mūrinio namo (stogas dvišlaitis, dengtas čerpėmis), degė suodžiai. Išvalyti suodžiai 9 m aukščio kamine ir pabudėta, kol atvėso kaminas. Įvykis tiriamas“, – praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Dar vienas panašus įvykis užfiksuotas name Klevų gatvėje. Po 19 val. pranešta, kad dega namo stogas.

,,Paaiškėjo, kad degė suodžiai kamine. Užgesinta. Namas 10×10 m, dviejų aukštų, stogas dvišlaitis, dengtas skarda. Gaisro priežastis – Krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai“, – teigia ugniagesių atstovė spaudai, akcentuodama, kad abiejuose pastatuose dūmų detektoriai buvo įrengti.

Manė, kas žmogus jau negyvas

Apie pusę septynių vakaro policijos pareigūnai pranešė ugniagesiams gelbėtojams, kad Kėdainių sen., Bartkūniškių k., Jovarų g. reikalinga pagalba atidaryti duris, nes viduje gali būti miręs žmogus. Per langą patekta į vidų, įleisti policijos pareigūnai bei medikai.

Viduje rastas vyras buvo sąmoningas, jį ugniagesiai padėjo išnešti ir įkelti į GMP automobilį.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.