Caritas kėdainiečius ir miesto svečius kviečia į pačią Kėdainių senamiesčio širdį: „Niekada nebuvote pas mus? Ruoškitės, puoškitės ir ateikite!” Visi laukiami – penktadienį, balandžio 21 d., nuo 15 iki 18 val. Carito patalpos Didžioji g. 21.

Didžiausia dovana 34-ojo Carito gimtadienio proga kėdainiečiams būtų pagalba sunkiai sergančiam Jonukui.

Gydymas Vokietijoje brangus, tad prisidėti prie jo Carito gimtadienio šventėje Kėdainių Carito vadovė Lina Zakaravičienė kviečia netradiciniu būdu: „Ateidami atsineškite papuošalą, kurio galbūt nebenešiojate, tačiau galėtumėte skirti Jonuko gydymui. Antram gyvenimui išsirinkę papuošalą už auką, Carito svečiai į namus grįš pasipuošę dvigubai: ir padėję Jonukui, ir su Carito gimtadienio puošmena“.

34 atkūrimo Lietuvoje metines minintis Caritas į šventinius renginius balandžio 21-23 dienomis kviečia draugus, pažįstamus, nepažįstamus, bet norinčius susipažinti, gavusius Carito pagalbą ir tuos, kurie padėjo ar padeda kitiems.

Gimtadienio renginiai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Kaišiadoryse, Birštone, Kėdainiuose, Pabradėje ir, tikime, spontaniškai visur, kur tik atsiras nors vienas karitietis.

Šio Carito gimtadienio išskirtinumas – netikėtos vietos ir visus vyksmus apjungianti „Rūšiuok, bet ne žmones“ tema.  

Nes kas moka dirbti – moka ir linksmintis!   Beje, dėl dovanų nesukite galvų. Žinia, labiausiai mus pradžiugintų 1,2 proc. nuo GPM paskyrimas Lietuvos Caritui, jei dar niekam neskyrėte paramos šiemet.

Lietuvos Carito inf.