Liepos 14-ąją maždaug porą valandų po vidurdienio bendrajame pagalbos centre sulaukta skambučio apie autoįvykį Pelėdnagių gyvenvietės centre.

6_avarija_pelednagiuose_2015_07Prie pagrindinės kaimo parduotuvės susidūrė du automobiliai – pagrindine V. Koncevičiaus gatve važiavęs BMW atsitrenkė į iš kiemo išriedėjusį VW Passat automobilį.

Abiejuose automobiliuose keleivių nebuvo. Po avarijos smarkiau nukentėjo VW Passat automobilio vairuotojas.

Į Įvykio vietą atskubėję medikai pasirūpino nukentėjusiuoju, o policijos pareigūnai aiškinosi incidento aplinkybes.

Gausiai susirinkę pelėdnagiškiai vieningai tvirtino, kad dėl šios nelaimės kaltę turėtų prisiimti gyvenvietę puoselėjančios seniūnijos vadovai. „Mes suprantame seniūno norą matyti Pelėdnagius gražius ir išpuoselėtus, tačiau tas noras jau atsigręžia antru galu. Tik pažiūrėkit – visų gatvių pakraščiai apsodinti medžiais ir gėlynais, kurie riboja matomumą ir trukdo eismui. Kol kas turime tik keletą incidentų. Šį avarija jau su gana skaudžiomis pasekmėmis – sužalotas žmogus, smarkiai sugadinti automobiliai. Gal laikas būtų praretinti medelius? O gal reikėtų prieš kažką sodinant pagalvoti, kas bus po penkerių ar dešimties metų“, – vienas per kitą nelaimės vietoje kalbėjo pelėdnagiškiai.

[tribulant_slideshow gallery_id=“110″]

Panašios naujienos

6 Responses

 1. vaiva

  cia tik seniunas kaltas prisodinu tuju pusu per kurias besimato niekas ir nepasimokis kol kokio vaiko nenutrenks

  Atsakyti
 2. Emilija

  Įvairūs želdiniai, gėlynai, medžiai, akmenys turi būti padodinti, įrengti taip, kad netrukdytų eismo saugumui. Esant kitaip, reikia bausti iniciatorius. Šiuolaikinis grožis peržengia visas ribas – visur akmenys, krūmai, medžiai bet kur…

  Atsakyti
 3. Virgis

  Dažnai atvažiuoju į Pelėdnagius ir tikrai nieko nesimato per tas eglutes. Ypač šitoje pagrindinėje gatvėje iš daugiabučių kiemo išsukant. Prieš savaitę pagalvojau, kad būtų gerai bent veidrodžius sudėti į abi puses. Kaune, pavyzdžiui, tai kur tik nesimato normaliai posūkio ar net iš kiemo išvažiuojant, ten veidrodžiai pastatyti.

  Atsakyti
 4. Asta

  Pries pora savaiciu partrenke vaika..bet to neuzteko ..lauke rimtesnio ivykio..dabar jau genes puseles.duok dieve kad i nauda

  Atsakyti
 5. K.R.

  Yra savivaldybėje kažkoks transporto skyrius, architektai ar policijoj eismo priežiūros specialistai, gal su jais reiktu derinti gatvių apsodinimą. Nereikia būti dideliu specialistu, bet jei pušelės susodintos tarp šaligatvio ir gatvės ir jų šakos išlindę į važiuojamąją dalį (kaip matosi iš foto), pamatai kliūtį tik tada kai įšvažiuoji į gatvę. Be to medeliai ir auga-jei katik pasodintas ir netrukdo, tai po kelių metų nejaugi apstatysime visą gyvenvietę veidrodžiais. Sveikintinas noras puošti ir grąžinti savo gyvenvietę, bet čia ne privatus kiemas, kur pats vienas važiuoji, čia viešo naudojimo kelias, čia gali ir visokie „ereliai“ praskristi.

  Atsakyti
 6. brigita

  Prie ko čia tie augalai? Viens lėkė kaip akis išsiplikinęs, kitas išsižiojęs išvis nematė kur važiuoja. Ar komentatoriai patys vairuoja? Tai gal patys taisyklių nežino, KAD PRIVAŽIAVUS PRIE SANKRYŽOS IŠ ŠALUTINIO KELIO REIKIA ĮSITIKINT AR NĖRA KLIŪTIES. Via Baltikoj išvis medžių nėra, tai gal ir avarijų TEN mažiau???????
  Jei atvyksta giminaičiai ar draugai pas pelėdnagiškius (ir pas kėdainiečius-taip pat) tai kiekviens tempia parodyt ir pasigirt, oi kokioj gražioj gyvenvietėj gyvenam.. O dabar, dėl kažkokių žioplių kaltės nutiko šis įvykis-lyg gyvatės šnypščia iš visų kampų. Juk bmw greitis buvo didžiulis, tikrai neleistinas. Ir kam tai dabar rūpi? Aplinka kalta.. Čia kaip tam šokėjui su kiaušiniais, kai blogai tai visur ir visaip blogai.
  PROBLEMOS SPRENDIMAS: AMŽIAUS CENZAS VAIRUOJANTIEMS IR GRIEŽTESNĖS BAUSMĖS (TEISŲ ATĖMIMAS, GRAŽINANT JAS TIK PERLAIKIUS) VIRŠIJANTIEMS GREITĮ.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.