Liepos 14-ąją maždaug porą valandų po vidurdienio bendrajame pagalbos centre sulaukta skambučio apie autoįvykį Pelėdnagių gyvenvietės centre.

6_avarija_pelednagiuose_2015_07Prie pagrindinės kaimo parduotuvės susidūrė du automobiliai – pagrindine V. Koncevičiaus gatve važiavęs BMW atsitrenkė į iš kiemo išriedėjusį VW Passat automobilį.

Abiejuose automobiliuose keleivių nebuvo. Po avarijos smarkiau nukentėjo VW Passat automobilio vairuotojas.

Į Įvykio vietą atskubėję medikai pasirūpino nukentėjusiuoju, o policijos pareigūnai aiškinosi incidento aplinkybes.

Gausiai susirinkę pelėdnagiškiai vieningai tvirtino, kad dėl šios nelaimės kaltę turėtų prisiimti gyvenvietę puoselėjančios seniūnijos vadovai. „Mes suprantame seniūno norą matyti Pelėdnagius gražius ir išpuoselėtus, tačiau tas noras jau atsigręžia antru galu. Tik pažiūrėkit – visų gatvių pakraščiai apsodinti medžiais ir gėlynais, kurie riboja matomumą ir trukdo eismui. Kol kas turime tik keletą incidentų. Šį avarija jau su gana skaudžiomis pasekmėmis – sužalotas žmogus, smarkiai sugadinti automobiliai. Gal laikas būtų praretinti medelius? O gal reikėtų prieš kažką sodinant pagalvoti, kas bus po penkerių ar dešimties metų“, – vienas per kitą nelaimės vietoje kalbėjo pelėdnagiškiai.

[tribulant_slideshow gallery_id=”110″]

Panašios naujienos