Kėdainių rajono policijos komisariate užregistruota dar viena vagystė. Šįkart ilgapirščiai lankėsi Pelėdnagių seniūnijoje.

Kauno apskr. VPK duomenimis, birželio 19 d. apie 22.00 val. Kėdainių r., Pelėdnagių k., pastebėta, kad pavogtas plovimo įrenginys „Karcher“. Savo daikto pasigedęs asmuo kreipėsi į policiją. Buvo teigiama, kad padaryta turtinė žala siekia apie 850 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nustatinėjami įtariamieji.

Rekomenduoja labiau saugotis

Pasak draudikų, šiltuoju metų laiku padaugėja žaibiškų vagysčių tiek iš gyvenamųjų namų, tiek ir iš kiemų, terasų, garažų bei sandėliukų. Vagis dažnai sudomina be priežiūros paliktos kepsninės, vejapjovės, dviračiai, paspirtukai, lauko baldai ar kiti vertingesni daiktai, net ir paprasčiausi įrankiai, kuriuos nėra sudėtinga išnešti. Todėl, jei nesinaudojate šiais daiktais, palikite juos užrakintose patalpose, visada uždarykite kiemo vartus, kad vagys negalėtų apžiūrėti teritorijos.

Jei kieme stovi automobilis, jį irgi būtina užrakinti, patariama uždaryti langus, stoglangį, salone rekomenduojama nepalikti rankinių, žvejybos ar statybos įrankių bei kitų panašių daiktų, kurie irgi gali patraukti ilgapirščių dėmesį.

Pareigūnai primena gyventojams, kad, net jei iš namų išeinate tik trumpam, visada užrakinkite duris, uždarykite langus. Jei išvykstate ilgesniam laikui, namuose paslėpkite vertingesnius daiktus, įjunkite signalizaciją. Pravartu ir apsidrausti savo turimą turtą.

,,Kėdainių mugės“, draudimo bendrovės ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.