Praėjusią savaitę, vasario 1–7 dienomis, Kėdainiuose dėl karantino taisyklių nesilaikymo nustatyta dvidešimt pažeidimų, dvi transporto priemonės buvo apsuktos.

Vasario 1–7 dienomis Kėdainių rajone nustatyta 20 karantino ir savizoliacijos taisyklių pažeidimų.

Septyniems asmenims skirtos baudos po 500 eurų, penkiems – po 250 eurų, dviem – po 1 000 eurų, vienam – 1 200 eurų. Dvi teisenos dėl pažeidimų buvo nutrauktos, kitose – sprendimai nepriimti, todėl dar nepaskirtos baudos.

Visi kėdainiečiai nubausti pagal ANK 45 str. 4 dalį, kurioje nurodytos veikos, sukėlusios pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms, padarytos karo, nepaprastosios padėties, mobilizacijos, karantino, riboto karantino metu, taip pat susidarius ekstremaliajai situacijai ar ekstremaliajam įvykiui, jeigu ekstremalioji situacija ar ekstremalusis įvykis kelia pavojų žmonių gyvybei ar sveikatai. Tokie nusižengimai užtraukia pinigines baudas.

Šį savaitgalį Kėdainių rajone buvo patikrinta 140 transporto priemonių, 2 apsuktos, fiksuotas 1 Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimas. Vairuotojas prasižengė pagal KET 417 str. 2 d. – sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti. Toks prasižengimas užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Visoje Kauno apskrityje sustabdyta 8 952 transporto priemonės, 126 apsuktos.

Sausio 25–31 dienomis, Kėdainių rajone iš viso 26 asmenims už įvairius karantino pažeidimus buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai. Į Kėdainių miestą neįleista pusšimtis transporto priemonių.

Sausio 18–24 d. Kėdainių rajone už įvairius karantino taisyklių pažeidimus surašyti net 47 administracinio nusižengimo protokolai. Didžioji dauguma prasižengusiųjų gavo 250 eurų baudas.

Sausio 11–17 d. 32 kėdainiečiams surašyti protokolai dėl karantino taisyklių nesilaikymo.

Sausio 23–24 d. prie Kėdainių sustabdytos 1 287 transporto priemonės, iš jų 25 apsuktos.

Sausio 16–17 d. įvažiavimuose į mūsų rajono centrą sustabdytos 1 256 transporto priemonės, 21 buvo apsukta.

(Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.