Rajono vadovai tesi kraštiečiams duotus pažadus – jie padarė viską, kad tiek mieste, tiek kaimuose gatvių apšvietimo laikas pailgėtų ir gyventojai galėtų jaustis saugesni.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio teigimu, valanda pailgimus gatvių apšvietimo laiką, kraštiečiams kelionės tiek rytais, tiek vakarais taps saugesnės.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio teigimu, valanda pailgimus gatvių apšvietimo laiką, kraštiečiams kelionės tiek rytais, tiek vakarais taps saugesnės.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, gatvių apšvietimui nuo šio rudens skirta kiek daugiau negu 20 procentų lėšų. „Mes radome galimybių šią tikslinę dotaciją padidinti beveik 36 tūkstančiais eurų ir vietoj pernykščių 169 tūkstančių apšvietimui rajone skyrėme maždaug 205 tūkstančius eurų. Šie pinigai yra numatyti apmokėti tik apšvietimo gatvėse išlaidas. Už juos negalima nei atnaujinti elektros tinklų ar remontuoti gedimų. Apšvietimo atnaujinimas yra kitos lėšos ir jos gana sėkmingai įsisavinamos. Krakių, Meironiškių ir kitų kaimų gyventojai jau gali džiaugtis rekonstruotomis elektros linijomis. Didesni ar mažesni darbai taip pat vyksta ir kitose seniūnijose“, – sakė O. Kačiulis.
Administracijos direktoriaus teigimu, seniūnai patys sprendžia, kaip efektyviau išnaudoti prailgintą apšvietimo laiką: „Mūsų skaičiavimais, už papildomas lėšas apšvietimą galima prailginti viena valanda – nuo penkių iki šešių valandų. Seniūnai gavo užduotis pasirūpinti, kad ta valanda būtų paskirstyta pagal gyventojų poreikius. Vienur apšvietimas įjungiamas anksčiau ryte, kitur ilgiau gatvių šviestuvai šviečia vakare, trečiur laikas dalijamas perpus. O kai kuriose seniūnijose gatvėse šviesiau pasidarė visu mėnesiu anksčiau negu pernai. Viskas sprendžiama individualiai ir pagal poreikius.“
Pirmiausia pasirūpinta, kad ilgiausiai apšvietimas būtų įjungtas ties perėjomis, autobusų stotelėmis ir ten, kur fiksuojamas intensyviausias eismas keliuose.
Mieste taip pat peržiūrėtas gatvių apšvietimo grafikas. „Norime, kad visi miestelėnai jaustųsi saugūs. Svarbu, kad vaikai galėtų drąsiai rytais pasiekti mokyklas, tad jų kelias į švietimo įstaigas tikrai nebus patamsyje. Vakarais irgi ilgėja ne tik pagrindinių, bet ir atokesnių gatvelių apšvietimas, kad visi po darbų galėtų ne apgraibomis, bet gerai matydami pasiekti namus“, – sakė O. Kačiulis. Jo teigimu, apšvietimo grafikai nuolat koreguojami pagal kraštiečių pagrįstus pageidavimus.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. Alma

    Vienas pažadas neištesėtas. Dar liepos mėnesį pažadėjot suremontuoti mieste 10 autobusų stotelių paviljonų.Buvo pažadėta Respublikos gatvėje suremontuoti vieną. Deja, tas visiškai sudaužytasis paviljonas ir šiandien tebėra koks buvęs.Visiškai visos sienos išdaužytos. Net stoge išmušta viena dalis.

    Atsakyti
  2. užimtumas?

    Nuotrauka liuks :). Pavyzdingas funkcionierius, gatvę matantis tik pro langą ir kabinete nuotraukoj

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.