Kai rugsėjo vidury josvainiečiai šventė miestelio 630-ąjį gimtadienį, šventėje apsilankęs bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius pažadėjo naujai įrengtoje vaikų žaidimo aikštelėje  pastatyti porą suoliukų.

Bendrovės „Daumantai LT“ dovanoti suoliukai jau stovi greta Josvainių kultūros centro įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje.

Bendrovės „Daumantai LT“ dovanoti suoliukai jau stovi greta Josvainių kultūros centro įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje.

„Kai mūsų miestelio bičiulis Saulius Grinkevičius apsilankė ir pamatė, kaip Josvainiai pasikeitę, kad renovuojant kultūros centrą jo pašonėje įrengta žaidimų aikštelė, tikrai negailėjo gerų žodžių. Tik jam užkliuvo, kad besisupančių vaikučių mamos susėdusios ant netoliese esančių laiptelių. Teko prisipažinti, kad suoliukams lėšų neturėjome ir jų įrengti negalėjome. Tada verslininkas pažadėjo, kad jo vadovaujamos bendrovės dovana josvainiečiams miestelio gimtadienio proga bus labai praktiška – suoliukai. Džiugu, kad to pžado ištesėjimo ilgai laukti nereikėjo. Lapkričio 5-ąją suoliukai jau pastatyti aikštelėje. Beje, iki visiško aikštelės užbaigimo verslininkas parūpino ne tik suoliukus, bet ir prie jų derančią šiukšliadėžę, kad besiilsintys ir pramogaujantys turėtų kur išmesti saldainių popierėlius ar obuolio graužtukus“, – sakė Josvainių kultūros namų direktorė Žydrė Špečkauskienė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.