Kėdainių rajono vietos veiklos grupė sulaukė gerų naujienų – Anykščiuose vykusioje LEADER centro dešimtmečio šventėje kėdainiečiai įvertinti trimis nominacijomis.

Kėdainių VVG ketveriukė įvertinta kaip „Metų veiklos grupė“.

Kėdainių VVG ketveriukė įvertinta kaip „Metų veiklos grupė“.

VVG pirmininkė atsiėmė padėką už puikius darbo rezultatus, nes Kėdainių VVG pripažinta „Metų veiklos grupe“. Be to, Kėdainių VVG padėkota už puikiai įgyvendinamą tarptautinį projektą „ABD vietos gamintojams“.
Ažytėnų bendruomenės centras įvertintas kaip versliausias, nes jau kuris laikas sėkmingai gyvuoja ažytėniškių įkurta siuvykla „Meno ir kūrybos skrynelė“.
Kėdainių VVG pirmininkė Aušra Vaidotienė dėkinga savo moteriškam kolektyvui – projekto finansininkei Vandai Poderienei, projekto administratorei Kristinai Vainauskienei ir projekto priežiūros vykdymo vadovei Kristinai Kulbienei – už susitelkimą ir nuoširdų darbą įgyvendinant 2010 metais startavusią strategiją. „Esame parengę strategiją, kurios įgyvendinimui skirta arti dešimties milijonų litų. Jau pasirašytos paramos paraiškos 77 projektams, o jų vis atsiranda. Visi drauge dirbame susitelkę ir iš širdies. Vadovų pripažinimas mums labai svarbus, tačiau svarbiausia – žmonių padėkos“, – sakė A. Vaidotienė.

Panašios naujienos