Sekmadienio vakaro „Tete-a-Tete-Casino LKL“ rungtynes, kuriose Kėdainių „Nevėžis“ po permainingos kovos rezultatu 82:78 palaužė Šiaulių „Šiaulių“ ekipą, 23 metų 184 cm ūgio Kėdainių ekipos gynėjas Paulius Semaška stebėjo tribūnoje – oficialiai pranešama, kad du pastaruosius sezonus „Nevėžio“ ekipos garbę gynęs kėdainietis išskrenda į Koblenzą (Vokietija), kur nuo šiol vilkės vietos „SG Leutzel-post“ komandos marškinėliais.

P. Semaška krepšininko karjerą tęs Vokietijoje.

P. Semaška krepšininko karjerą tęs Vokietijoje.

Ketvirtoje pagal pajėgumą šalies krepšinio lygoje rungtyniaujanti naujoji P. Semaškos komanda Pietryčių divizione žygiuoja antra.

„Dėkoju komandos treneriui Ramūnui Cvirkai už jo pasitikėjimą ir viską, ko jis mane išmokė, o klubui – už suteiktą galimybę būti komandos dalimi. Išvykstu dėl to, kad „Nevėžyje“ gaunu labai mažai žaidybinio laiko. Aš labai noriu žaisti, noriu naujų iššūkių, naujų patirčių, noriu parodyti save. Labiausiai man gaila palikti komandos draugus“, – pasakojo P. Semaška ir pridūrė, kad nuolat domėsis, kaip LKL ir „Triobet BBL“ čempionatuose sekasi Kėdainių „Nevėžio“ ekipai, kuri, beje, po trečiadienį iškovotos pergalės prieš Pernu „Port of Parnu“ ekipą prasibrovė į „Triobet BBL“ atkrintamąsias kovas.

„Paulius Semaška negaudavo pakankamai laiko žaisti, o žaisti jis nori daugiau, nes nerungtyniaudamas praranda savo lygį ir pajėgumą. Tad kai Paulius pasiprašė išvykti į Vokietiją, klubas pasielgė sąžiningai ir geranoriškai jį išleido“, – po rungtynių teigė vyriausiais Kėdainių „Nevėžio“ treneris Ramūnas Cvirka.

Primename, kad P. Semaška – jau trečiasis krepšininkas, po naujųjų metų išvykstantis iš Kėdainių „Nevėžio“. Prieš tai dėl skirtingų priežasčių į Jungtines Amerikos Valstijas išvyko Saah Nimley ir Grantas Johnsonas. Kol kas dar nėra žinoma, ar legionieriai į Kėdainius šiame sezone sugrįš.

KK „Nevėžis“ informacija

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.