Susiruošus slidinėti reikalinga speciali apranga. Šalia slidinėjimo drabužių nepamainomos ir slidinėjimo pirštinės moterims, kurių „Terrasport“ prekių lentynose rasite tikrai labai platų pasirinkimą. Su kokybiškomis prištinėmis jausitės patogiai ir nesušąlsite, maža to, galėsite jas dar stilingai priderinti prie visos slidinėjimo aprangos. Skaitykite toliau ir sužinokite apie moteriškų slidinėjimo pirštinių pasirinkimus gera kaina!

Aukštos kokybės pirštinės slidinėjimui

Slidinėjimo pirštinės yra pagamintos iš itin aukštos kokybės ir tvarių medžiagų, todėl jos lėtai dėvisi ir yra tinkamos naudoti ilgą laiką. Iš išorės esančios termoizoliacinės medžiagos ir membranos apsaugo nuo drėgmės ir šalčio, užtikrina patikimą apsaugą, o švelnus pirštinių vidus garantuoja patogumą ir gerą savijautą jas dėvint. Visa tai yra labai svarbu išsiruošus slidinėti, kadangi geros slidinėjimo pirštinės turi būti patogios, nevaržyti judesių, idealiai prisitaikyti prie rankų dydžio.

Praktinės savybės

Pirštinių dydžiai yra reguliuojami specialiomis kilpelėmis, virvelėmis ir užtrauktukais. Net jeigu pirštinių dydis idealiai netiks, dėl elastingų viduje esančių medžiagų jos prisitaikys prie rankų. Dydį dar taip pat galėsite pakoreguoti papildomais elementais. Specialūs dirželiai ir sutvirtinimai apsaugo nuo sniego patekimo į vidų, užtikrina dar geresnę apsaugą nuo šalčio ir sandarumą, todėl visur ir visuomet galėsite jaustis komfortiškai.

Pirštinių kainos labai skiriasi priklausomai nuo jų dizaino ir rūšies. Kadangi kainos labai įvairios, sau tinkamų pasirinkimų pagal savo poreikius ras kone kiekvienas pirkėjas.

Plati spalvų ir dizaino įvairovė

Renkantis pirštines svarbu ne tik patogumas ir jų apsauginės savybės, bet ir, be abejo, priderinimas prie likusios slidinėjimo aprangos. Būtent dėl to, kad jų asortimentas – labai didelis, rasite iš ko išsirinkti. Jūsų dėmesiui pristatomos įvairių spalvų ir raštų pirštinės, kurias galėsite išsirinkti pagal savo skonį ir poreikius. Tai tiek spalvingos, ryškios, tiek santūresnių spalvų klasikinio dizaino prištinės bei daugybė kitų.

Išsirinkite aukščiausios kokybės specialias slidinėjimo pirštines už gerą kainą! Joks šaltis nebebus baisus slidinėjant.