LSU Kėdainių „Aušros" progimnazija pristatė naują leidinį, kuriame dalinasi savo gerąją patirtimi.

LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazija pristatė naują leidinį, kuriame dalinasi savo gerąją patirtimi.

Kuriamu mokinių sveikatinimo modeliu bei gerąją patirtimi Lietuvos sporto universiteto (LSU) Kėdainių „Aušros“ progimnazija noriai dalinasi su kitomis švietimo įstaigomis. Šiam tikslui yra parengtas ir išleistas leidinys „Kuriame sveiką mokyklą“, kuriame progimnazijos pedagogai pristato savo gerąją patirtį.

„Lėšos buvo gautos iš savivaldybės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Leidinyje sudėta visa mūsų mokyklos patirtis, įgyvendinant olimpinio ugdymo, sveikatos programą, Olweus programą (pastaroji labai svarbi vaikų tarpusavio santykių puoselėjimui, vertybių diegimui, patyčių mažinimui). Su visomis rajono mokyklomis norime pasidalinti savo patirtimi, savo lyderyste, savo sėkmės istorija, mokykloje veikiančiu sveikatos modeliu“, – sakė Rita Lukoševičienė, l.e.p. progimnazijos direktorė.

Leidinys buvo pristatytas rajone veikiančių švietimo įstaigų atstovams, susirinkusiems į rajono švietimo lyderystės forumą.

„Progimnazijos sveikatos modelio pristatymas bei geroji patirtis buvo pagrindinis viso šito mūsų susitikimo tikslas. Labai džiaugiuosi savivaldybe, kuri patikėjo ir sudarė sąlygas visų mokytojų gerąją patirtį sudėti į vieną leidinį, kuriuo mielai dalinamės su kitomis švietimo įstaigomis“, – sakė R. Lukoševičienė.

„Kuriame sveiką mokyklą“ leidinyje atsispindi pedagogų vykdytos veiklos ir darbo patirtis: seminarai, tėvų švietimas, sportiniai renginiai, skirti visai mokyklos bendruomenei, vykdyti projektai.

„Leidinyje bus galima rasti gražių pavyzdžių, kuriuos kiekviena švietimo įstaiga galės prisitaikyti sau“, – teigė R. Lukoševičienė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.