„Paslaugos namui“ – tai trumpiau nei metus veikianti namų, kiemų, laiptinių švara užsiimanti įmonė, tačiau per šį trumpą laikotarpį jau spėjusi pelnyti gyventojų pasitikėjimą ir pripažinimą. 

Tas pats daugiabučio namo laiptinės turėklas prieš ir po valymo. Skirtumai – akivaizdūs.

Tas pats daugiabučio namo laiptinės turėklas prieš ir po valymo. Skirtumai – akivaizdūs.

Kam vargti patiems ar užsiimti sekinančiomis paieškomis, kas galėtų tvarkyti namų kiemus, valyti daugiabučių laiptines? „Paslaugos namui“ darbuotojai su profesionalia tvarkymo darbams skirta įranga visus darbus atliks greitai, profesionaliai, kokybiškai.
Kėdainiuose savo namų kiemų bei laiptinių švarą patikėjusių šiai įmonei daugiabučių namų jau yra kelios dešimtys. Kone kas savaitę jų skaičius vis auga: kokybiškai atliekamos paslaugos, geri darbuotojai, profesionali valymo technika, galų gale švarūs ir tvarkingi kiemai bei laiptinės – štai kodėl gyventojai vis dažniau renkasi „Paslaugos namui“.
Iki šiol įmonės paslaugomis naudojosi daugiabučių namų bendrijos, tačiau jau netrukus šias paslaugas galės užsisakyti daugiabučiai namai, priklausantys UAB „Kėdainių butai“.

Laiptinės aikštelės apačia prieš valymą ir po.

Laiptinės aikštelės apačia prieš valymą ir po.

Viso miesto švara prasideda nuo kiemo švaros
Kėdainių P. Lukšio g. 14-ojo namo gyventojai negaili pagyrimo žodžių įmonės komandai.
„Šiais laikas spaudoje nuskamba daug negražių dalykų. O mes norime kreiptis į kėdainiečius su gražiais pagyrimo žodžiais. Norim pasididžiuoti, kad mums pasisekė ir nuoširdžiai padėkoti jaunai komandai – bendrovei „Paslaugos namui“. Norime padėkoti dviem jauniems kėdainiečiams: Raimundai Šniukštai ir Audriui Buinevičiui, taip apt jų šaunioms pagalbininkėms Eglei ir Dangei. Esame labai patenkinti jų darbu, jų energija, kruopštumu, atsakingumu, mintimis, idėjomis ir noru dar labiau gražinti mūsų aplinką. Mūsų kieme ir laiptinėse ideali švara ir tvarka. Net nesitikėjome, kad už kelis papildomus euro centus gausime tokią kokybę ir švarą. Šių jaunų žmonių geranoriškumas ir atsakingumas kartais net stebina. Iš kur jauni žmonės turi tiek energijos ir noro padėti? Jie galėtų būti pavyzdys mums visiems…

Kėdainių Josvainių g. 38A daugiabučio namo gyventoja D. Rakauskienė negailėjo pagyrimo žodžių įmonės darbuotojams, kurie prižiūri namo kiemą ir laiptinę.

Kėdainių Josvainių g. 38A daugiabučio namo gyventoja D. Rakauskienė negailėjo pagyrimo žodžių įmonės darbuotojams, kurie prižiūri namo kiemą ir laiptinę.

Mieli kėdainiečiai, jei norite, kad ir Jūs galėtumėte didžiuotis ir gėrėtis savo kiemu, kreipkitės į šių jaunų žmonių komandą. Nepalaikykite tai reklama, tik norime pasidalinti puikiu rezultatu, šauniu darbu ir galimybe gyventi jaukiai. Nuo kiekvienos gatvelės, nuo kiekvieno kiemo, kampelio švaros prasideda mūsų miesto švara. Švarus miestas – švarūs žmonės savo mintimis, emocijomis, jausmais. Būkime švarūs. Linkime „Paslaugos namui“ jaunajai komandai sėkmės ir kuo puikiausių rezultatų ateityje!”

Stebina atida ir kruopštumas
Įmonės darbuotojų atliekamam darbui pagyrų ir padėkos žodžių negailėjo ir Kėdainiuose Josvainių gatvėje 38A įsikūrusio daugiabučio namo gyventojai. Viena jų, Danutė Rakauskienė, negalėjo atsistebėti besidarbuojančių merginų darbštumu, kurios atsakingai ir kruopščiai valo ir kiemą, ir laiptinę.
„Jos ir langus mums žadėjo nuvalyti. Štai, pažiūrėkite, kokie švarūs laiptinės kampai, turėklai – kiek čia darbo įdėta“, – ranka mostelėjo moteris.
Ji pasakojo, kad apie įmonę ir teikiamas paslaugas sužinojo visai netikėtai tada, kai to labiausiai reikėję.
„Turėjome valytoją, kuri tvarkė tik namo kiemą. Tačiau susiklostė aplinkybės, kad ją teko atleisti. Pradėjome svarstyti, kur rasti naująją. Gyventojai pageidavo, kad būsima valytoja valytų ne tik kiemą, bet ir laiptinę – dažnas iš mūsų pačių gyventojų laiptinių valyti nenori, kai kurie tiesiog negali“, – pasakojo moteris. Taigi, Danutės vyras, kuris yra namo pirmininkas, susirado įmonės bukletą, susiskambino su savininkais ir jau antras mėnuo įmonė rūpinasi šio daugiabučio namo kiemo bei laiptinės švara.

Nors pavasaris dar tik įsibėgėja, sužaliavusi šio kiemo žolytė jau tvarkingai nupjauta.

Nors pavasaris dar tik įsibėgėja, sužaliavusi šio kiemo žolytė jau tvarkingai nupjauta.

Kainos – įkandamos visiems
„Pastebėjome, kad jaunos merginos dirba ne tik tiek, kiek reikia, bet ir daugiau – jei pamato šalia ką nors, ima ir sutvarko. Labai rūpestingi ir dėmesingi yra ir patys savininkai Raimundas ir Andrius. Atvykę jie visada mums primena ir ragina, kad jei kas nors, būtinai jiems asmeniškai praneštume“, – teigė ji.
Pasak moters, nesikandžioja ir atliekamų paslaugų kainos – anksčiau šio namo aplinką tvarkiusiai moteriai reikėdavę mokėti daugiau nei dabar. Kas mėnesį laiptinės gyventojai sumoka 38 eurų sąskaitą, kuri padalinama visiems gyventojams po lygiai. Pasak Danutės, kiemo švara, laiptinės tvarka yra patenkinti ir kiti namo gyventojai.
„Mūsų namas tokių gerų jaunų žmonių dar nematė – visi esame labai laimingi. Įeiti į laiptinę malonu, niekas nedulka, nėra šiukšlių. Kitų namų gyventojai žiūri į mus su pavydu. Nuoširdžiai linkiu, kad įmonė kuo ilgiau gyvuotų“, – šypsojosi moteris.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.