Vasariškių soduose kamine užsidegė suodžiai, Girynės kaime moteris automobiliu trenkėsi į ant kelio nuvirtusį medį, o Kėdainiuose smurtauta prieš moterį – tai įvykiai, kuriuose žmonėms prireikė specialiųjų tarnybų pagalbos.

Penktadienio rytą Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Vilainių sen., Ledų k., Saulėgrąžų g. mūriniame, dviejų aukštų name (10×12 m dydžio), dega suodžiai kamine. Atvykus ugniagesiams, degė suodžiai kamine, kaminas buvo įkaitęs. Pabudėta, kol suodžiai kamine išdegė ir atvėso kaminas. Gaisro priežastis – Krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

Pasak ugniagesių, suodžiai nevalytuose dūmtraukiuose dažniau užsidega vėjuotomis dienomis. Jei išgirstate ūžesį kamine arba pamatote iš kamino besiveržiančias kibirkštis arba liepsną, patariama nedelsiant užgesinti ugnį, išsemti žarijas iš pakuros, sandariai uždaryti krosnies dureles ir kviesti ugniagesius, nes nuo įkaitusio kamino gali užsidegti stogo konstrukcijos. Išplitus gaisrui, galite netekti namų ar net gyvybės.

Jei suodžiai kamine dar nevalyti, suskubkite tai padaryti, kol neįvyko nelaimė.

Kliūtis ant kelio

Vakar vakare, 20.11 val. pagalbos prireikė Krakių sen. Girynės k., kur ant važiuojamosios kelio dalies buvo užvirtęs medis.

„Pranešėja važiuodama automobiliu į jį atsitrenkė, laimei, žmonės įvykio metu nenukentėjo. Medis supjaustytas ir patrauktas“, – pranešė ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Smurtauta prieš moterį

Šiandien, paryčiais, apie 04 val. Kėdainiuose, Žemaitės g., vyras (gim. 1977 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1979 m.). Į įvykio vietą buvo kviečiama policija. Už moters sveikatos sutrikdymą vyrui gresia atsakomybė.

Pareigūnai ragina visus asmenis, kurie nuo savo artimų ar svetimų žmonių patiria fizinį, psichologinį ar seksualinį smurtą, nebijoti kreiptis pagalbos, tam, kad smurtaujantys asmenys gautų atpildą už savo veiksmus, o nukentėjęs asmuo dar kartą netaptų smurtautojo taikiniu.

„Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos