Šiandien, kovo 17 d., Kėdainių sporto centro vyrų krepšinio komanda (11-17) Vilainių sporto salėje sužais paskutines Regionų krepšinio lygos A diviziono reguliaraus sezono rungtynes. Varžovas – Šilalės „Lūšis“ (6-21). Pradžia 19.00 val.

„Lūšį“ prieš keletą dienų minimaliu taškų skirtumu kėdainiečiai įveikė išvykoje.

Varžovas išvykoje įveiktas po lemiamo Lauryno Danieliaus dvitaškio, kai iki rungtynių pabaigos buvo likusios 2,1 sekundės. Iškovota pergalė Šilalėje. Paskutinių sekundžių dramoje 100-98 (31:24, 11:29, 27:21, 31:24) laimėta prieš 17 tritaškių pataikiusius Šilalės “Lūšies” krepšininkus.

Šia pergale kėdainiškiai atsitiesė po net septynių nesėkmių serijos, o štai „Lūšiai“ šis pralaimėjimas – ketvirtas paeiliui.

Šilalėje šeštos rungtynių minutės spurtas Kėdainių SC ekipai suteikė 12 taškų pranašumą (14:26), bet antrajame ketvirtyje šilališkiai pelnė beveik tris kartus daugiau taškų nei priešininkai (29:11) ir perėmė rungtynių kontrolę (53:42).

Po ilgosios pertraukos Kėdainių krepšininkai prisivijo priešininkus (58:56), bet rezultato persverti nesugebėjo. Svečiai kvėpavo varžovams į nugarą iki paskutiniųjų rungtynių minučių. Likus 18 sekundžių kėdainiškis Laurynas Danielius išlygino rezultatą (98:98), o likus vos kelioms sekundėms smeigė dar vieną dvitaškį ir išplėšė pergalę.

„Lūšies“ gretose net 28 taškus pelnė komandos kapitonas Mindaugas Čepauskas (3/10 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud.). Jis per beveik 34 minutes taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Iš Gedimino Butkaus auklėtinių išsiskyrė Ignas Bilinskas. Net 42 naudingumo balus surinkęs krepšininkas pelnė 28 taškus (11/14 dvit., 6/9 baud.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.

Lemiamo metimo autorius L. Danielius pridėjo 22 taškus, Vainius Steponavičius surinko 20, Lorenas Stoškevičius – 15 taškų.

Rytoj, šeštadienį, kėdainiečiai vyks į Kuršėnus (Šiaulių r.), kur susikaus su „Kuršėnais“ (16-12).