Laikinu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo tarybos pirmininku išrinktas Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius Dangiras Kačinskas.

Sausio 31 d. sušaukta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo taryba laikinai nušalino tarybos pirmininką, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ fabriko direktorių Dainius Cibulskį nuo tarybos pirmininko pareigų.

Taryba sušaukta Aplinkos apsaugos departamentui prie Aplinkos ministerijos pradėjus tyrimą dėl bendrovės „Nordic Sugar Kėdainiai“ galimo poveikio aplinkai ir gauto Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo tarybos pirmininko D. Cibulskio prašymo, dėl pradėto tyrimo laikinai sustabdyti jo darbą tarybos pirmininko pareigose.

Pažymime, kad Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir rūmų Kėdainių filialas visiškai atsiriboja nuo bendrovės „Nordic Sugar Kėdainiai“ susiklosčiusios situacijos.

Puoselėjant aukštus verslo etikos ir nepriekaištingos reputacijos standartus, tarybos sprendimu, kol vyksta tyrimas laikinu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo tarybos pirmininku išrinktas Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius D. Kačinskas.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo inf.