Nuotraukoje – olimpinis čempionas Arminas Narbekovas su būsimaisiais futbolo žaidėjais ir žaidėjomis (autorius – V. Knyzelis/LFF.lt)

Nuotraukoje – olimpinis čempionas Arminas Narbekovas su būsimaisiais futbolo žaidėjais ir žaidėjomis (autorius – V. Knyzelis/LFF.lt)

Tam, kad užaugintume tokias žvaigždes kaip Ronaldo, turi būti sudarytos sąlygos futbolą žaisti kiekvienam norinčiam“,- skelbia Lietuvos futbolo federacijos (LFF) futbolo vystymo programa „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“.

Pagal šią programą pirmosios, apie pusantro šimto ugdymo įstaigų bei sporto organizacijų, artimiausiu metu sulauks futbolo inventoriaus. Į įvairius regionus iškeliaus 766 kamuoliai, 82 futbolo vartai ir 49 aikštelės.

Nuo programos starto birželio mėnesį iki liepos pradžios pateikta beveik 200 paraiškų inventoriui gauti. Tarp gavėjų bus ir viena Kėdainių rajono įstaiga – Dotnuvos pagrindinė mokykla.

Programos „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“ metu iš viso bus dovanojama 10 standartinių matmenų aikščių, 100 aikštelių, dovanota 1000 futbolo vartų ir 10 000 įvairaus dydžio futbolo kamuolių. Projekto tikslas, kad į sportą įsitrauktų 100 000 vaikų, iš kurių treneriai galėtų rinktis ieškodami būsimų futbolo žvaigždžių.

Detalesnė informacija apie projektą „Užauginkime Ronaldo Lietuvoje“ ir registracijos formos pateikiamos internetinėje svetainėje www.ronaldo.lt. Paraiškos  inventoriui gauti gali būti teikiamos iki 2016 metų pabaigos.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.