Ketvirtadienį vidurdienį prie vieno J. Basanavičiaus g. daugiabučių namų skubėjo visos specialiosios tarnybos: policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai gelbėtojai. Pastariesiems į butą antrame aukšte teko lipti kopėčiomis.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, vasario 10 d. 12.36 val. Bendruoju pagalbos telefonu 112 paskambinusi moteris pranešė, kad nebegali susisiekti su sergančia mama, ji neatrakina durų, neatsiliepia telefonu. Prašyta pagalbos patekti į butą.

Į nurodytą vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai iškart ėmėsi veiksmų. Kopėčiomis užlipo iki antro aukšto, pro langus senolės nesimatė, tad nuspręsta į butą patekti pro virtuvės langą. Laužti duris būtų buvę daugiau nuostolių.

Įvykį matę namo gyventojai pasakojo, kad dukra buvo labai sunerimusi dėl savo mamos sveikatos, nes senolė buvo kalbėjusi, kad jaučiasi prastai. Dukra į butą patekti negalėjo, nes nepavyko atrakinti durų, mat iš vidaus spynoje buvo paliktas raktas.

Laimei, į butą pro langą patekę ugniagesiai gelbėtojai moterį rado gyvą. Atrakinę duris iš vidaus, jie perdavė senolę medikams.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Skaitytojos nuotraukos

Panašios naujienos