Antradienį 11:45 val. Lietuvos krepšinio rinktinė Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje susikaus su Serbijos komanda. Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė paragino savivaldybės ugdymo įstaigų vadovus suteikti galimybę mokiniams pamokų metu stebėti Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes su Serbija. O Kazlų Rūdoje po pergalės prieš JAV buvo paskelbta nedarbo diena.

„Raginu savivaldybės ugdymo įstaigų vadovus ir mokytojus šios savaitės pamokų tvarkaraščius sustyguoti taip, kad jaunimui būtų sudarytos galimybės sporto, aktų salėse ar kitose įstaigose esančiose erdviose patalpose patogiai ir vieningai žiūrėti krepšinį“, – akcentuoja ji.

Merė paragino galimybę stebėti rungtynes sudaryti ir kitų savivaldybės žinioje esančių viešųjų ir biudžetinių įstaigų vadovus.

„Šiandien pietų pertrauka turėtų prasidėti anksčiau ir trukti gerokai ilgiau“, – pabrėžė A. Miškinienė.

ELTA primena, kad Kazlų Rūdos mero sprendimu, šios savaitės pirmadienį savivaldybės darbuotojams buvo suteikta papildoma nedarbo diena arba galimybė dirbti iš namų.

Kaip nurodoma mero pasirašytame potvarkyje, laisvadienis suteiktas atsižvelgus „į savaitgalį visuomenę išsunkusius nacionalinius iššūkius (bulviakasis, Lietuvos krepšinio pergalė prieš Ameriką“.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė pasaulio krepšinio čempionate nugalėjo Jungtinių Valstijų komandą rezultatu 104:110.

Šaltinis: ELTA

LKF nuotr.