Smagiai besilinksminantys dzūkai šėlsta senjorų naktišokiuose. Ten visada skamba gyva muzika, o pasišokti susirenka keli šimtai alytiškių senjorų. Pasilinksminti į Alytų atvyksta ir nemažai svečių. Alytiškiai džiaugiasi atgaivinta prieš pusšimtį metų gyvavusia, o vėliau ilgam nutrūkusia tradicija.

Alytuje 2019 metų spalį užgimusi senjorų naktišokių iniciatyva įvyko du kartus. 2020-aisiais šokiai surengti 8 kartus, vieną iš jų – virtualiai. 2021 metais – senjorai drauge šoko 6 kartus, o 2022 metais – net 12 kartų. Planuojama ir toliau šiemet tęsti šokius. Alytaus kultūros centre jie rengiami paskutinį mėnesio pirmadienį, o atšilus orams – vėl persikels į Miesto sodą ir galbūt bus rengiami net dukart per mėnesį.

Organizatoriai pastebi, kad vis dažniau šokti ateina ne tik garbaus amžiaus ponios ir ponai, bet ir vidutinio amžiaus alytiškiai.

Paskutinį šių metų sausio pirmadienį Alytaus kultūros centre sukosi per kelis šimtus senjorų – prasidėjo naujas, 2023-iųjų metų naktišokių sezonas. Tąkart šokančius linksmino kapela iš Kėdainių „Daumantų muzikantai“. Ji sulaukė didžiulio pasisekimo.

Naktišokiuose jau grojo 28 muzikiniai kolektyvai ne tik iš Alytaus miesto ar rajono, bet ir iš Kaišiadorių, Kauno, Prienų, Lazdijų, Balbieriškio, Klaipėdos.

Jubiliejiniai, 30-ieji, naktišokiai įvyko paskutinį šių metų vasario pirmadienį Alytaus kultūros centre.