Praėjusio penktadienio naktį į butą Gegučių g. 17 name policijos pareigūnai pateko padedami ugniagesių, šie turėjo išpjauti šarvuotąsias duris.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris informavo, kad rugpjūčio 18 d. apie 00.50 val. buvo gautas pranešimas, jog Kėdainiuose, Gegučių g., iš buto sklinda triukšmas, kuris kaimynams trukdo ilsėtis.

Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, bute buvę asmenys jų neįsileido, tad teko kviesti į pagalbą ugniagesius, kad šie padėtų patekti į butą.

Kaip praneša ugniagesių astovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, „atvykus ugniagesiams, šarvuotosios durys išpjautos diskiniu pjūklu ir vidun įleisti policijos pareigūnai.“

„Pareigūnams patekus į patalpas, bute rasta galimai narkotinių – psichotropinių medžiagų. Bute buvo du vyrai. Vienam iš vyrų (gim. 1982 m.) nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,36 prom., kitas vyras (gim. 1970 m.) buvo akivaizdžiai neblaivus, bet blaivumą tikrintis atsisakė.

Abu asmenys sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.“, – teigia policijos atstovai spaudai.

Jei ekspertai patvirtins, kad bute išties rasti narkotikai, už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, asmenims gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Pareigūnai jau lipo ir per langą

Į Gegučių g. 17 namą pareigūnai vyko jau ne pirmą kartą, kaip, beje, ir ugniagesiai. Per Žolinę jie irgi padėjo policininkams patekti į trečiame aukšte esantį butą.

Tiesa, tąsyk, ugniagesiai gelbėtojai buvo pastatę ištraukiamąsias kopėčias, jomis užlipę pareigūnai vidun pateko per pravirą buto langą.

Pakalbinti namo gyventojai sako bijantys atvirai kalbėti apie šio buto gyventojus, bet patvirtino, kad triukšmų bute tikrai būna.

Panašios naujienos