Pirmadienio vakarą Kėdainiuose, Šėtos g., kur dabar eismas ypač intensyvus, nes yra uždarytas tiltas per Nevėžį ir visos transporto priemonės nukreipiamos važiuoti apylanka, eismo įvykio metu sužalotas nepilnametis. Jis skubiai išvežtas į ligoninę.

Nelaimė įvyko rugsėjo 5 d. apie 16.40 val. ties pagrindine Vilainių sankryža, kuri yra reguliuojama šviesoforais. Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad 54-erių metų vyro vairuojamas automobilis „Chevrolet“ kliudė, pirminiais duomenimis, į važiuojamąją kelio dalį įvažiavusį dviratininką (g. 2006 m.). Dėl patirtų sužalojimų nepilnametis pristatytas į gydymo įstaigą. Liudininkų teigimu, paauglys buvo be sąmonės.

Nepilnametį partrenkusio automobilio vairuotojas buvo blaivus. Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 281 straipsnį (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas). Aiškinamasi, kokiomis aplinkybėmis įvyko šis skaudus įvykis.

Reikia atidumo

Policijos pareigūnai ragina tiek dviratininkus, tiek automobilių vairuotojus paisyti Kelių eismo taisyklių, pasirinkti saugų greitį, įvertinti atstumą, nuolat stebėti aplinką. Taip pat primenama, kad dviračiu važiuoti per pėsčiųjų perėją negalima, reikia nuo dviračio nulipti ir jį per gatvę persivesti.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Panašios naujienos