Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės ir prašo neseniai nuo įvairaus masto vagysčių nukentėjusius gyventojus ateiti į komisariatą bei atpažinti rastus galimai pavogtus daiktus.      

Ikiteisminis tyrimas pradėtas po to, kai gruodžio 27 d. apie 07.00 val. Kėdainiuose, Kanapinskio g.,  pastebėta, kad pavogtas kieme stovėjęs sidabrinės spalvos automobilis „VW Passat“ (2001 m. laidos), kuriame buvo ir savininko piniginė bei dokumentai. Iš viso padaryta turtinė žala siekė 1410 eurų.

Kėdainių rajono policijos pareigūnai nustatė ir sulaikė vyrą (gim. 1992 m.), kuriam pareikšti įtarimai dėl vagystės. Kėdainių rajono gyventojas yra žinomas policijos pareigūnams ir tik 2021 metų spalį buvo grįžęs iš laisvės atėmimo vietos. Atliekant kratas įtariamojo namuose ir patalpose, rasti įvairūs daiktai, kurie, kaip įtariama, buvo pavogti anksčiau.   

Asmenis, kurių automobiliai ar patalpos Kėdainių mieste buvo apvogti lapkričio – gruodžio mėnesiais,  prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariatą tel. nr. 8 700 63680, 8 700 63677, 8 700 63684 arba rašyti el. p. vilma.vysniauskiene@policija.lt.

Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK informacija