Kiekviena praktiška, veikli ir žavi moteris žino: ilgalaikis makiažas – puiki priemonė, kai pasirūpinti savo grožiu laiko lieka itin mažai. Po šių  grožio procedūrų nereikės ilgai stoviniuoti prie veidrodžio, jaudintis, kad gali nubėgti akių tušas ar ant palaidinės likti lūpdažio žymių. Jūs visada būsite ir jausitės graži! 

Profesionali kosmetologė Laura Kaminskienė veiklias, žavias ir savo grožiu besirūpinančias moteris kviečia pasidaryti saugią ir paprastą  grožio procedūrą.

Profesionali kosmetologė Laura Kaminskienė veiklias, žavias ir savo grožiu besirūpinančias moteris kviečia pasidaryti saugią ir paprastą grožio procedūrą.

Mikropigmentacija ant veido odos – tai inovatyvi procedūra, kurios dėka yra ryškinami, koreguojami veido bruožai ne vienai dienai, o net keliems metams. Kokybiškai tą gali atlikti tik profesionalūs, darbo patirties turintys kosmetologai. Kėdainiuose, grožio salone „Saulės namai“ (įsikūrusiame Ramybės skv. 1-1), nuo šiol mikropigmentacijos procedūrą atlieka sertifikuota kosmetologė Laura Kaminskienė.
Blunka nekeisdami spalvos
„Norite išryškinti gražiausius savo veido bruožus? Galiu pasiūlyti naujausio ilgalaikio makiažo technologiją – mikropigmentacija. Tai – naujos kartos permanentinis makiažas, kurio metu yra paryškinami natūralūs moters veido bruožai“, – sakė kosmetologė.
Šios procedūros metu, į odą specialia adatėle įleidžiamas pigmentas odoje išsilaiko trumpiau, tačiau blunka nekeisdamas savo pirminio atspalvio. Todėl moterys gali nesibaiminti, kad pavyzdžiui, ilgainiui jų antakiai gali pamėlynuoti ar įgauti violetinį atspalvį. Būtent taip gali atsitikti, jei naudojami tatuiruotėms skirti dažai.
Kosmetologė klienčių pageidavimu gali atlikti ir visai neseniai sukurtą bei itin populiarią tarp moterų procedūrą – mikrobleidingą (6D efekto antakiai). Tokiu būdu patobulinti antakiai atrodo itin natūraliai ir tikroviškai.

Dirbama su aukščiausios kokybės priemonėmis

Kosmetologė naudoja sertifikuotus, aukščiausios kokybės, firmos „Nouveau contour“ pigmentus, kurie tinka ir alergiškai odai.

Kosmetologė naudoja sertifikuotus, aukščiausios kokybės, firmos „Nouveau contour“ pigmentus, kurie tinka ir alergiškai odai.

Mikropigmentacijos metu gali būti dailinami antakiai, viršutinė akies voko dalis bei lūpos.
„Procedūra yra skirta visoms moterims, norinčioms paryškinti savo veido bruožus. Taip pat tinka ir toms, kurių veidas yra asimetriškas (kas, beje, yra pas beveik visus žmones)“, – kalbėjo makiažo specialistė. Po veido mikropigmentacijos moteris atrodo linksmesnė, akys didesnės, antakiai – simetriški, o lūpos – taisyklingos formos. Tiesa, galutinis rezultatas išryškėja po kelių savaičių.
Nors pati procedūra yra saugi, pašnekovė pabrėžia, kad itin svarbu pasirinkti gerą meistrą, mat nedailiai ar nekruopščiai atliktą ilgalaikį makiažą taisyti, koreguoti yra sudėtinga. O ir kainuoja visa tai žymiai daugiau. Be to, svarbu atkreipti dėmesį, su kokiomis priemonėmis kosmetologė dirba.
eyebrows„Aš dirbu tik su sertifikuotais, firmos „Nouveau contour“ aukščiausios kokybės pigmentais, kurie tinka ir alergiškai odai. Jie šviesėja nekeisdami atspalvio. Juos naudoju tiek akių pravedimams, tiek antakiams bei lūpoms. Taip pat dirbu su aukščiausio lygio skaitmeniniu aparatu. Būtent tokie aparatai šiuo metu Lietuvoje yra patys geriausi, geresnių tikrai nerasime“, – tikino L. Kaminskienė.
Konsultacija – būtina
Prieš atliekant procedūrą, meistrė bendrauja su kliente, abi kartu renkasi geriausią ir tinkamiausią variantą, spalvą, vėliau daromi eskizai.
„Visada stengiuosi, kad galutinis rezultatas būtų kuo gražesnis ir patiktų klientei visu šimtu procentų, o po procedūros išryškėtų patys gražiausi jos veido bruožai“, – šypsojosi kosmetologė.
Ji šioje srityje dirba jau daugiau nei dvejus metus, turi visus būtinus veiklai vykdyti reikalingus sertifikatus.
„Žinoma, šioje srityje vien tik bazinių kursų neužtenka, reikia nuolat save tobulinti. Nuolat vykstu į seminarus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Seku ir domiuosi visomis naujausiomis žiniomis ir naujienomis“, – sakė ilgalaikio makiažo meistrė L. Kaminskienė, kviečianti pavasarį moteris pasitikti gražioms!

Mikropigmentacija atliekama pačia moderniausia kompiuterine mikropigmentacijos aparatūra NOUVEAU CONTOUR INTELLIGENT HIGH DEFINITION, skirta kosmetinei ir medicininei mikropigmentacijai. Dirbant su senesnės kartos tradiciniais aparatais, adatos dūrio dažnis kinta, nes odos pasipriešinimas skirtingose vietose nevienodas. „Naudoju aparatą, turintį skaitmeninį valdymą, tai užtikrina pastovų dūrių dažnį ir greitį, todėl dūriai yra tikslūs, atliekami vienodu atstumu ir gyliu. Taip spalva išlieka giliau, blunka lygiau ir lengviau, o prireikus – lengvai koreguojama ar pašalinama visiškai. Dėl didelio adatos judėjimo greičio procedūros nepalyginamai trumpesnės ir žymiai mažiau skausmingos. Procedūrų metu naudojami specialūs nuskausminantys tepalai“, – sako L. Kaminskienė. 

Su kosmetologe Laura susisiekite telefonu 8 612 39 141

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.