Kėdainiečiai tenisininkai turi gražią tradiciją – Jonines atšvęsti su bičiuliais kortuose besivaržant turnyre „Paparčio žiedas“.

 Tradiciniame „Paparčio žiedo“ turnyre Kėdainių kortuose buvo sužaisti 32 mačai.

Tradiciniame „Paparčio žiedo“ turnyre Kėdainių kortuose buvo sužaisti 32 mačai.

Šįmet sportinė sėkmė labiausiai šypsojosi marijampoliečiams Robertui Blagušauskui ir Ingai Balūnaitei. Ši pora tapo turnyro čempione.

Antrąją vietą iškovojo šeimininkų duetas Raimonda Genienė ir Alfonsas Denys.

Treti liko taip pat kėdainiečiai – Laima Malakauskienė ir Vaidas Stravinskas.

Paguodos prizus iškovojo kėdainietė Daiva Pelegrimienė ir vilnietis Liutauras Alkinas.

Svetingų kėdainiečių vardu Raimonda Genienė kiekvienam žaidėjui dovanojo turnyro rėmėjo – bendrovės „Daumantai LT“ - pagamintų pagardų.

Svetingų kėdainiečių vardu Raimonda Genienė kiekvienam žaidėjui dovanojo turnyro rėmėjo – bendrovės „Daumantai LT“ – pagamintų pagardų.

Iš viso turnyre varžėsi 16 mišrių porų iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Alytaus, Jurbarko, Druskininkų ir Jonavos. Svečiams iššūkį metė net vienuolika kėdainiečių. Nugalėtojams išsiaiškinti prireikė visos dienos – startavę kiek po dešimtos tenisininkai „Paparčio žiedo“ nugalėtojus išsiaiškino tik pusę aštuntos vakaro. Per tą laiką buvo sužaisti 32 mačai.

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, o visi žaidynių dalyviai namo grįžo su gardžiomis bendrovės „Daumantai LT“ lauktuvėmis.

Panašios naujienos