Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos trečiojo turo rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žaidė išvykoje su Panevėžio „Panevėžio“ vienuolike.

futbolo-kamuolys-vartuoseKėdainiečiai dar prieš išvyką teigė, jog laukia nelengvas susitikimas, mat varžovai žaidė trečią dvikovą namuose. Prieš tai „Panevėžys“ šventė dvi pergales: 1:0 įveikė FK „Šilutė“ ir 2:0 nugalėjo Kretingos „Miniją“.

Deja, trečiosios pergalės panevėžiečiams įsirašyti į savo sąskaitą nepavyko. Ambicingi ir energingi „Nevėžio“ žaidėjai puikiai susitvarkė su aikštės šeimininkais ir šioje dvikovoje buvo užfiksuotos lygiosios 2:2 (1:1).

Kėdainių komandoje pasižymėjo – 34 minutę taikliai ataką užbaigęs Rolandas Slepakovas ir 79-ąją minutę vartį pelnęs Aretas Gėgžna.

Šeimininkų gretose du įvarčius pelnė M. Savėnas.