Panevėžyje vykusio tarptautinio Vitalijaus Karpačiausko bokso turnyro kulminacija tapo Lietuvos ir Lenkijos sunkiasvorių dvikovos „Cido“ arenoje.

Lietuviai apgynė namų sienas ir iškovojo dvi pergales ir trijų galimų.

Paulius Zujevas svorio kategorijos iki 81 kg kovoje įveikė Lenkijos čempionato prizininką Kšystofą Borawskį.

Paulius Zujevas svorio kategorijos iki 81 kg kovoje įveikė Lenkijos čempionato prizininką Kšystofą Borawskį.

Įspūdingą pergalę iškovojo Lietuvos čempionas Paulius Zujevas. Svorio kategorijos iki 81 kg kovoje kėdainietis jau antrame raunde pasiuntė Lenkijos čempionato prizininką Kšystofą Borawskį į nokdauną, o trečiame savo persvarą dar labiau padidino. Visi trys teisėjai skyrė pergalę lietuviui 3:0 (30:26, 30:27, 30:25).

Gražią pergalę iškovojo ir svorio kategorijos iki 91 kg Lietuvos čempionas Tadas Tamašauskas. Lietuvis vieningu teisėjų sprendimu 3:0 (30:24, 30:24, 30:25) nugalėjo Lenkijos čempionato prizininką Andžejų Szkutą.

Atkakliausiai vyko kova sunkiausioje virš 91 kg svorio kategorijoje, kur Lietuvos čempionas, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis Mantas Valavičius pirštines surėmė su WSB (World Series of Boxing) profesionalų lygoje kovojančiu Lenkijos čempionu Pavelu Werbickiu. Šįkart teisėjų nuomonės išsiskyrė, pergalė taškais 2:1 (28:29, 29:28, 29:28) skirta Lenkijos boksininkui. Lietuvos ir Lenkijos dvikovų nugalėtojams atiteko premijos po 200 eurų, pralaimėjusieji gavo 100 eurų.

Jau 18 metus iš eilės vykusiame tarptautiniame V. Karpačiausko turnyre šiais metais buvo rekordinis dalyvių skaičius. Panevėžyje kovojo 107 boksininkai ir boksininkės iš 10 valstybių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.