Techninio sportinio klubo „Vedavas“ atstovai toliau sėkmingai keliauja per šiųmečio sezono varžybas.

Panevėžyje vykusiame Lietuvos taurės motokroso etape techninio sportinio klubo „Vedavas“ atstovai užėmė pirmąją vietą.

Panevėžyje vykusiame Lietuvos taurės motokroso etape techninio sportinio klubo „Vedavas“ atstovai užėmė pirmąją vietą.

Praėjusį savaitgalį „Vedavo“ motociklininkai sėkmingai pasirodė Lietuvos taurės pirmenybėse, kurių ketvirtasis etapas vyko Panevėžio trasoje.
Panevėžyje kėdainiečiai iškovojo pirmąją komandinę vietą ir dar labiau sustiprino savo pozicijas bendroje įskaitoje. „Po keturių etapų Taurės pirmenybėse esame treti. Dar liko trys važiavimai. Tikiuosi, kad iš prizininkų gretų tikrai jau nebeiškrisime, o gal ir pavyks pakilti į aukštesnę poziciją. Labai džiaugiuosi visais sportininkais. Jie važiuoja su dideliu užsidegimu, kai kas net nepaiso traumų pasekmių“, – savo komandą gyrė klubo vadovas Petras Nomeika.
Panevėžyje „Vedavui“ užėmę prizines vietas taip reikiamų taškų uždirbo net keli sportininkai. 50 cc klasėje pirmas atvažiavo Marius Adomaitis. 85 cc klasėje pirmą vietą iškovojo Nojus Galiūnas, Ignas Nomeika liko antras, o Erlandas Mackonis užėmė penktąją vietą. MX1 grupėje karolis Peleckis atvažiavo trečias. MX pradedančiųjų klasėje Žilvinas Danelaitis užėmė antrąją vietą. MX2M grupėje Matas Nomeika pakilo į antrąją vietą, o MX klasėje Argaudas Čepas, važiuojantis po traumos, liko ketvirtas. Argaudo tėtis Remigijus, taip pat jaučiantis traumos pasekmes, veteranų klasėje atvažiavo septintas.
Kitas Taurės etapas numatytas rugpjūčio 30 dieną Kalvarijų savivaldybės motokroso trasoje.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.