„Kėdainių mugei“ paskambinusi kėdainietė Elena papasakojo apie neatsargų žolės pjovėjų darbą – vienu atveju išdaužtas automobilio stiklas, kitu – sužalota moteris.

„Nuo šiol išgirdusi, kad kažkas šalia pjauna žolę, atsitolinsiu saugiu atstumu, nesinori gauti iš kokio akmens. Praėjusią savaitę teko lankytis Šėtos kapinėse. Tvarkydama artimųjų kapus išgirdau šaukiant moterį: kas išdaužė automobilio stiklą? Pasirodo, ji buvo pasistačiusi automobilį greta karių kapų, o toje teritorijoje kurį laiką su trimeriais darbavosi du vyrai. Gausmas didžiulis, gal todėl niekas ir negirdėjo dūžtančio stiklo garso, gal ir patys pjovėjai nepastebėjo, kaip iš po trimerio koks akmuo skriejo automobilio link.

Nors, kai mašinos savininkė atėjusi rado išdaužtą stiklą, pjovėjai jau buvo nuėję pjauti žolės už keliasdešimt metrų, išgirdę šaukiant moterį, jie prie jos priėjo ir ėmė aiškintis situaciją. Tegirdėjau, kad moteris kvietė policiją, kas nutiko po to, atvyko pareigūnai ar ne, negaliu pasakyti“, – pasakojo įvykio liudininkė.

Policija pranešimą gavo

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistės informavo, kad liepos 13 d. apie 15.15 val. išties buvo pranešta, kad greta Šėtos miestelio kapinių išdaužtas automobilio langas.

„Asmuo, pjaunantis veją, apgadino automobilį, tačiau su automobilio savininke susitarė, todėl tyrimas nepradėtas“, – teigė policijos atstovė spaudai.

Buvo sužaloję moterį

Elena teigė norėjusi tai papasakoti, kad ir kiti žmonės būtų atsargūs. Įvykis Šėtoje moteriai priminė dar vieną nutikimą Kėdainiuose. Tiesa, jis vyko ne šiemet.

„J. Basanavičiaus g. ties galutiniu sustojimu teko matyti situaciją, kuomet žolę pjovė du traktoriukai. Iš po vieno jų atkriejęs gal kumščio dydžio akmuo taip kirto vienai prie kioskio stovėjusiai moteriai, kad ši net šūktelėjo. Vėliau iš pažįstamų sužinojau, kad toji moteris ne vieną mėnesį gydėsi sužalojimą, net ir jos striukė tąsyk buvo prakirsta.

Todėl noriu paraginti visus būti labai atsargius. Tiek žolės pjovėjai turėtų būti atidesni (nors, aišku, per didelę žolę gal sunku įžiūrėti, kur koks akmuo yra), tiek ir aplinkui tuo metu esantys žmonės turėtų pasitraukti saugiu atstumu, nes negali žinoti, kas gali nutikti“, – pasakojo paskambinusi moteris.

Panašios naujienos